NESUĐENO POJAČANJE ZVEZDE SRUŠILO HETAFE: Kanales je heroj Betisa!

elce-hoan mohika
Nesuđeno pojačanje Crvene zvezde Hoan Mohika je presudilo Hetafeu FOTO: Guliver

Pre nešto malo više od mesec dana Hoan Mohika je bio na pragu Crvene zvezde. Danas, je asistencijom bio glavni protagonista pobede Elčea nad Hetafeom – 1:0!

Kolumbijski fudbaler je bio u centru pažnje večeras. Odlično je brzonogi levi bek prošao, uputio loptu kao bivšem igraču Arsenala Lukasu Perezu koji je u 69. minutu bio precizan.

Preuzmi Meridian sport aplikaciju i odmah dobijaš neverovatan i potpuno besplatan bonus od 2.500 RSD za klađenje!

Mogao je Mohika danas da pokupi čitavu slavu. Igrao se sam finiš meča.

Opet je nesuđeno pojačanje Zvezde sjajno probilo, izborilo se za poziciju, ali je pogođena samo stativa!

Zaslužio je Kolumbijac danas da postigne gol. Partijom je nagovestio da ima potencijal i za neki jači tim od Elčea…

Sa druge strane, Hetafe ne liči na onu ekipu koja se pre dve sezone borila za Ligu šampiona. Dosta loše igra tim našeg Nemanje Maksimovića (bio na terenu ceo meč) i Stefana Mitrovića (čitavu utakmicu presedio na klupi).

U drugom meču dana Serhio Kanales je bio heroj Betisa koji je slavio protiv Granade sa 2:1.

betis-nabil fekir
Betis je remizirao sa Granadom REUTERS/Marcelo del Pozo

Gostima je pripalo prvo poluvreme i početak drugog, dok je domaći tim od tada u potpunosti kontrolisao dešavanja na terenu. Ipak, u finišu se ukazao Kanales.

Taman kada se činilo da ćemo videti poluvreme bez golova demantovao nas je Rodri. Sjajno je ispratio grešku fudbalera Grande, povukao loptu, zasekao i fantastičnim golom u stilu Arijena Robena pogodio mrežu.

Odmah na startu drugog dela majstor sa loptom Nabil Fekir je imao jedan na jedan sa golmanom Granade, ali mu je Luis Maksimijano odbranio udarac.

Sličan gol na isteku sata igre smo videli i u mreži Betisa. Ruben Ročina je pronašao Luisa Suareza, a Kolubijac je fintom izbacio čuvara i u bliži ugao zatresao mrežu.

Sjajno je Karlos Baka u finišu meča pucao, ali je golman Betisa sačuvao mrežu. Sa druge strane je legendarni Hoakin takođe imao šansu, međutim i njemu je čuvar mreže Granade odbranio udarac.

Onda je na scenu stupio Kanales. Uzeo je loptu maltene sa polovine Betisa, izdržao duele sa nekoliko rivala koje je predriblao, a onda sjajnim udarcem uz stativu doneo pobedu “zeleno-belima”. Zaista majstorija španskog krila…

VEĆ MU JE OPROŠTENA RUŽNA PROŠLOST: Benitez ostavio Everton u vrhu tabele!

OBAVEZNO POGLEDAJTE: Napravili smo ozbiljno minsko polje u srpskoj košarci! | Goran Grbović | Meridian Sport Fokus Podkast S1EP21