Fudbaleri Crvene zvezde su na svojoj „Marakani“ posle preokreta pobedili ekipu Inđije rezultatom 3:2 u okviru 14. kola Superlige Srbije.

Golove na meču za domaćine postigli su Dijego Falćineli dva i Aleksandar Katai, dok je za  Inđiju oba gola dao Mihajlo Nešković.

Prvih dvadesetak minuta utakmice je proteklo u blagoj inicijativi Zvezde koja je to uspela da materijalizuje u 21. minutu.

Naime, Željko Gavrić je prošao po levoj strani i odličnim pasao uposlio Falćinelija kojem nije bilo teško da zatrese mrežu Sremaca za 1:0.

U nastavku utakmice ritam je blago opao sve do 36. minuta kada je Nešković zatresao mrežu za 1:1.

Sa ovim rezultatom se otišlo na odmor.

Početak drugog dela igre je protekao u igri na sredini terena. Tako je bilo sve do 64. minuta kada Nešković svojim drugim golom preokreće rezultat na 2:1 za Inđiju.

Taj rezultat je bio na snazi sve do 75. minuta kada je Zvezda za deset minuta preokrenula rezultat i došla do nova tri boda.

Najpre, je u 75. minutu Katai iz penala poravnao rezultat, a onda je u 85., Falćineli postavio konačnih 3:2.

Dika Stojanović otvorio dušu: O Zvezdi, Bariju, koferu para, Robiju, Piksiju…

OBAVEZNO POGLEDAJTE: SAVO MILOŠEVIĆ | Priče iz kraja #10 | Meridian Sport TV