Fudbaleri Crvene zvezde su na svojoj Marakani remizirali sa ekipom Javora iz Ivanjice rezultatom 0:0, u okviru 12. kola Superlige Srbije.

Prvo poluvreme je proteklo u inicijativi Crvene zvezde koja je imala posed ali nije uspevala da stvori neku stopostotnu šansu za pogodak.

Sa druge strane ekipa Javora je kao i većina protivnika Zvezde u Superligi Srbije došla da pokuša da se odbrani, pa tako nisu uputili ni jedan šut u okvir gola za prvih 45. minuta igra.

Posle pauze ritam utakmice je malo opao usled velikog broja izmena, a ekipa Javora se oslobodila pritiska pa je čak u nastavku imali i više udaraca u okvir gola od protivnika.

Zvezdin jedini udarac u okvir gola je bio penal u 59. minutu koji je Mirko Ivanić promašio i to dovoljno govori da se ekipa Dejana Stankovića nije opravila od poraza u Hofenhajmu u okviru Lige Evrope.

Ovo je inače drugi vezani remi Zvezde pa je tako Partizan smanjio zaostatak.

PREKINULI POBEDNIČKE NIZOVE Proleter ispustio pobedu

OBAVEZNO POGLEDAJTE: Vaso Bakocevic POBEDA KARIJERE! Šta je poručio svim hejterima posle NOKAUTA | PSYCHO DANCE