U prvom meču druge runde EHF kupa za rukometašice Naisa je u Skoplju savladala makedonskog predstavnika Čair rezultatom 41:25 i time napravila veliki korak ka plasmanu u osminu finala.

Od samog početka gošće su držale stvari u svojim rukama, ali nikako nisu uspevale da naprave značajniju razliku. Na poluvreme su otišle sa samo dva gola prednosti.

NA PRAGU OSMINE FINALA EHF KUPA! Naisa dominantna u Skoplju

Međutim, ekipa Naisa u nastavku utakmice ubacuje u još jednu brzinu više i postiže čak 24 gola u drugih pola sata. Na taj način je ostvarila ubedljivu pobedu, koja joj omogućava komotnu situaciju pred revanš.

Kod pobednika Marija Filipović bila je najefikasnija sa 10 golova, dok je Sanja Stamenković postigla šest. Na drugoj strani Anastasija Nikolovska jedina je postigla 13 golova.

Revanš meč u Nišu na programu je sledeće subote.

TO BI BILO TO! Damnjanović Vujović okačila patike o klin

OBAVEZNO POGLEDAJTE: Dejan Milojević intervju: U NBA se lakše ide preko Mege nego preko Partizana | MOJ UGAO