VLAHOVIĆ DONEO “VIOLI” NOVA TRI BODA: Mihajlović poražen od Empolija!

dušan vlahović-fiorentina
Dušan Vlahović upisao je novi pogodak za Fiorentinu! (FOTO: Guliver images)

U okviru šestog kola Serije A, Fiorentina je gostovala u Udinama, a meč je obeležio srpski golgeter Dušan Vlahović.

Udinese je “Friuliu” izgubio od Fiorentine, a jedini pogodak na meču postigao je Dušan Vlahović sa bele tačke u 16. minutu utakmice.

Preuzmi Meridian sport aplikaciju i odmah dobijaš neverovatan i potpuno besplatan bonus od 2.500 RSD za klađenje!

Ovo je četvrti pogodak za Vlahovića od početka nove sezone Serije A, a takođe prekinuo je niz od dva meča bez gola.

U narednom kolu “violu” će na svom terenu biti domaćin Napoliju.

U druga dva meča šestog kola italijanskog prvenstva od 15h, Empoli je na svom terenu savladao Bolonju rezultatom 4:2, dok je Sasuolo savladao Salernitanu sa 1:0.

Filip Đuričić proveo je svih 90 minuta za Sasuolo, koji je ostvario drugu pobedu u sezoni.

Fudbaleri Bolonje, koju sa klupe predvodi Siniša Mihajlović, nisu uspeli na gostovanju u Toskani, da ostvare pozitivan rezultat.

Pri rezultatu 1:1 u prvom poluvremenu, Marko Arnautović promašio je penal, da bi do kraja prvog dela Empoli poveo.

Bajrami je u 54. minutu uvećao prednost domaćina, a Arnautović je neizvesnost u meč uneo u 76. minutu, međutim pitanje pobednika rešio je Riči u nadoknadi vremena, postavivši konačan rezultat Empoli – Bolonja 4:2.

U narednom kolu fudbaleri Bolonje dočekuju Lacio, a Sasuolo Inter.

PIROVA POBEDA JUVENTUSA: Stara dama ponovo slavila, ali stala bez Dibale!

OBAVEZNO POGLEDAJTE: Ljubinko Drulović: Partizan i Zvezda se pitaju za sve! | Sport Fokus Meridian S01EP23