Fudbaleri Vest Hema nastavili su sa serijom dobrih rezultata i na gostovanju Kristal Palasu u 20. kolu Premijer lige, u gradskom derbiju pobedili su rezultatom 3:2.

Ekipa koja igra na Selhurst Parku sitgla je do prednosti već u trećem minutu utakmice.

Vilfrid Zaha je bio precizan sa 20ak metara od gola, ali od tog trenutka sve kreće po zlu za Kristal Palas.

Već do sredine prvog poluvremena Vest Hem je stigao do potpunog preokreta.

Tomaš Suček je u devetom minutu doneo izjednačenje ekipi Dejvida Mojesa, a potom u 25. i prednost Vest Hemu.

Čekićari su nastavili sa dobrom igrom i u 65. minutu stigli su i do trećeg gola preko Krega Dosona, a konačan rezultat postavio je Batšuai u poslednjem minutu utakmice..

Vest Hem je tako produžio niz na osam utakmica bez poraza u svim takmičenjima i stigao do četvrtog mesta Premijer lige.

Za Kristal Palas, Luka Milivojević je kao kapiten igrao do 73. minuta, kada je zamenjen.

U isto vreme Lids je na gostovanju Njukaslu osvojio tri boda pobedom od 2:1.

Rafinja je u 17. minutu bio strelac za goste i to je bio jedini pogodak u prvom poluvremenu.

U nastavku je Almiron doneo izjednačenje u 57. minutu, a konačan rezultat postavio je Harison već četiri minuta kasnije.

Zvezda u Turskoj ekspresno rešila problem koji je snašao

Obavezno pogledajte: KAŠALJ NA NERVNOJ BAZI | Fudbalski kutak: Udarac iz ugla #39