Vaterpolisti Šapca su zatrpali gol ekipe Banjice i pobedili sa neverovatnim rezultatom 30: 4 u okviru petog kola Superlige Srbije.

Posebno je bila impresivna druga četvrtina koju je Šabac dobio 10:0. Najefikasniji su bili Gardašević i Janković sa šest golova.

Ekipa Crvene Zvezde pobedila je Zemuna rezultatom 10:4.

Crveno – beli su pitanje pobednika rešili u drugoj četvrtini, koju su dobili 3:0.

Najefikasniji u pobedničkom timu bili su Subotić i Vukićević, dok se u redovima domaćina istakao Ljubenović sa tri gola.

U izuzetno zanimljivom meču u Novom Sadu Vojvodina je bila bolja od Starog Grada 12:10.

Domaće je predvodi Gusarov sa pet golova, dok se u ekipi Starog Grada istakao Trajković, koji je četiri puta pogodio mrežu Vojvodine.

Da podsetimo zbog problema sa koronavirusom odloženi su mečevi Radnički Kragujevac – Partizan i Nais – Novi Beograd.