USPEŠNA PROVERA PARTIZANA: Zvijezda pala golovima u drugom poluvremenu

Partizan slomio otpor Zvijezde 09 u drugih 45 minuta (FOTO: FK Zvijezda 09)

Na stadionu u Ugljeviku u prijateljskoj utakmici sastali su se Zvijezda 09 i Partizan, koji je slavio sa 2:0, golovima u drugom poluvremenu.

Zvijezdi 09 ovo je bila prilika za jaku proveru pred početak Premijer lige Bosne i Hercegovine.

Partizan, s druge strane, brusi formu pred kvalifikacije za Ligu Evrope.

Fudbalski praznik u Ugljeviku (FOTO: FK Zvijezda 09)

Domaći su utakmicu počeli u sastavu Dejanović, Janković, Silva, Mehmedagić, Vojinović, Koreja, Brkić, Blagojević, Stjepanović, Živković i Predragović.

Crno-belih startnih 11 bilo je Kljajić, Pešukić, Vujačić, S. Pavlović, Šehović, Zdjelar, Smiljanić, Tošić, L. Pavlović, Lakčević, Ožegović.

Oba trenera iskoristila su i dogovoren broj izmena, a utakmica je odigrana pred prepunim tribinama po sparnom vremenu.

Nakon “nule” na poluvremenu, crno-beli fudbaleri slomili su otpor Zvijezde 09 za nepunih deset minuta.

Prvo je u 51. minutu Lutovac, koji je ušao s klupe, zatresao mrežu domaćih.

Samo šest minuta kasnije još jedan Partizanov rezervista postigao je gol, Stevanović, za ispostaviće se konačnih 2:0.

Partizan sledi put u Sloveniju, 2. jula, s bazom na Pohorju, gde će biti sve do 13. dana narednog meseca.