UBEDLJIVI PARTIZAN: Crno-beli raspucani protiv Slovenaca

Fudbaleri Partizana počeli su popedom pripreme u Sloveniji (FOTO: Srdjan Stevanovic/Starsport)

Partizan je ubedljivo pobedio ekipu Beltinaca sa 6:0 na pripremama u Sloveniji u prvoj prijateljskoj utakmici.

Ova utakmica je odigrana po velikom nevremenu, zbog toga nije bilo najavljenog prenosa na TV Partizan. No, ni to nije sprečilo izabranike Sava Miloševića da ostvare ubedljiv trijumf.

Osvajač Kupa Srbije do prednosti je stigao u 20. minutu preko Đorđa Ivanovića, da bi potom prednost povećao novajlija Dominik Dinga.

Fudbaleri Partizana (FOTO: FK Partizan)

Na novi pogodak čekalo se do 60. minuta, kada je mladi Lakčevića doveo Parztizan do vođstva od 3:0.

Nije se dugo čekalo na novi pogotak crno-belih fudbalera, povratnik sa pozajmice iz ruskog Arsenala Ognjen Ožegović povosio je na 4:0, a u samom finišu meča još dva pogotka za crno-bele.

Najpre Marković pogađa u 84. minutu na asistenciju Tošića, a tačku na ovaj meč stavlja Ognjen Ožegović, još jednim golom, ovog puta iz jedanaesteca za konačnih 6:0.

Partizan je ovaj meč počeo u sastavu: Popović, Pesukić, Dinga, Vujačić, Šehović, Smiljanić, Milosavljević, Lutovac, Pavlović, F. Stevanović, Ivanović.

Na klupi su ostali: N. Stevanović, Miletić, Marković, Pavlović, Urošević, Zdjelar, Šćekić, Tošić, Suma, Lakčević, Ožegović, Stanojlović, Jovanović.

Sledeću utakmicu Partizan će odigrati 6. jula, protiv Olimpije u Ljubljani.