Srpski teniser Viktor Troicki poražen je na startu turnira u Sofiji od Jagora Gerasimova rezultatom 2:1 u setovima.

Sva tri seta odlučio je samo jedan brejk koji je zanimljivo napravljen u prvoj polovini seta. Gerasimov je bolje ušao u meč tako što je sigurno servirao, dok se Troicki mučio na svoje servis gemove, igrani su na razliku.  Ovaj deo igre završen je u korist Belorusa sa 6:3.

U drugom delu igre oba tenisera su odlično servirala, a jedni pad koncentarcije Gerasimova iskoristio je Troicki i izjednačio u setovima.

Odlučujući set je bio preslikan razvoj događaja iz prvog dela. Gerasimov je napravio brejk u četvrtom gemu i lako priveo set kraju, ponovo 6:3.

Nova nedelja – isto rastojanje! Đoković je neprikosnoven!

OBAVEZNO POGLEDAJTE: SRBIJA – ŠKOTSKA | Fudbalski kutak: Udarac iz ugla #28