Fudbaleri Barnlija i Totenhema zatvorili su šesto kolo Premijer lige. Neizvestan, ujednačen duel, u finišu utakmice rešio je Son Hung Min, pa su svi bodovi otišli u London, 0:1.

Iako je Barnli ekipa iz donjeg dela tabele, još u uvodnim minutima su pokazali gostima iz Londona da neće biti laganih bodova. U prvih deset minuta, polu prilike su se ređale na obe strane. Koncentrisane odbrane nisu dozvolile iznenađenje već na startu. Opasniji napadi su ipak bili na strani domaćina, a Barns je uspeo i da postigne gol, koji je ubrzo poništen zbog ofsajda.

Najopasniju priliku u prvom poluvremenu imao je Barnli preko Braunhila. Nakon prekršaja, šutirao je sa ivice šesnaesterca, ali je odbrana intervenisala, a koji minut kasnije pokušao je Vestvud, ali je Loris bio siguran. U finišu prvog dela, posed lopte je bio u korist Totenhema, ali su opasnije prilike imali domaći igrači.

Braunhil, pa Barns su već na startu drugog dela bili u prilici da promene rezutlat, dok je na drugoj strani pokuša Sisoko, ali su i ovog puta odbrane bile uspešnije. U 75. minutu Son Hung Min je bio najbliži do pogotka, ali je defanzivac klizećim startom sačuvao Barnli.

Samo minut kasnije, isti igrač je Totenhemu doneo prednost. Na odbijenu loptu u petercu, odlično je reagovao i šutem glavom doneo prednost ekipi iz Londona. Nekoliko minuta kasnije, Lamela je mogao da reši pitanje pobednika, ali je loše šutirao, pa je bilo interesantno do poslednjeg sudijskog zvižduka. Na kraju, tri boda su otišla u London, 1:0.

BOD ZA VBA Grant u finišu izvukao Bilića i Ivanovića!

OBAVEZNO POGLEDAJTE: DAMJAN SAVANOVIĆ vs IGOR NISTOR | MEGDAN FIGHTING 7 MMA 2020