TRIJUMFI HERTE I TORINA: Milinković-Savić i Lukić nadigrali Đuričića!

filip djuricic-sasuolo-torino
Đuričić odigrao skoro ceo meč za Sasuolo!(FOTO: Getty Images)

Torino je pobedio Sasuolo u gostima, dok je Herta kao domaćin savladala Bohum.

Ekipa Sasuola na svom terenu poražena je rezultatom 0:1 od Torina, u okviru prvog meča četvrtog kola Serije A.

Preuzmi Meridian sport aplikaciju i odmah dobijaš neverovatan i potpuno besplatan bonus od 2.500 RSD za klađenje!

Jedini pogodak na meču postigao je rezervista Marko Pjaca u 83. minutu utakmice. Reprezentativac Srbije, Filip Đuričić odigrao je 87. minuta za domaćina.

Sa druge strane ceo meč za ekipu Torina, odigrali su Saša Lukić i Vanja Milinković-Savić.

Sasuolo je u prva četiri kola ostvario samo 4 boda. Jedinu pobedu u sezoni do sada, ostvarili su u prvom kolu protiv Verone.

Fudbaleri Herte iz Berlina na svom terenu savladali su Bohum, nakon preokreta rezultatom 2:1.

Trijumf ekipi iz Berlina doneo je Maksimilijan Bauer autogolom u 79. minutu utakmice.

Ovo je druga vezana pobeda Herte u šampionatu, nakon tri uzastopna poraza.

U sledećem kolu Sasuolo gostuje Atalanti, a Herta Lajpcigu.

SON: Navijao sam za Mančester Junajted!

OBAVEZNO POGLEDAJTE: Aleksa Avramović: Kod Obradovića se greške ne prave dva puta! | S01EP22