
Bili Džin King kup tenis selekcija Srbije pobedila je danas u Antaliji sa 2:0 selekciju Hrvatske u trećem meču grupe B kvalifikacionog turnira za plej-of.
EKSKLUZIVNO: Poklon za sve čitaoce Meridian Sporta – 2.000 RSD za online klađenje!
Posle Bugarki i Norvežanki srpske reprezentativke slavile su i protiv Hrvatske već posle singl mečeva.
Mia Ristić, šesnaestogodišnjakinja, 412. na VTA listi, upisala je trijumf protiv 207. igračice sveta Antonie Ružić – 6:4, 6:3. Njenim stopama krenula je i dve godine starija Lola Radivojević, 269. na VTA listi, koja je bila bolja od 146. igračice planete Tare Vurt u tri seta – 6:2, 6:7, 7:5.
Srbija pred dva poslednja kola ima stoprocentan učinak i očekuju je ključni mečevi protiv Danske i Švedske za plasman u novembarski plej-of.
Samo tri reprezentacije, pobednici grupa i bolja iz plej-ofa drugoplasiranih timova na tabeli, obezbeđuje prolaz iz I grupe Evro-afričke grupe u novembarski plej-of za ulazak u kvalifkacije za plasman Svetsku grupe, a dve poslednje plasirane ispadaju u II grupu Evro-afričku grupu.
BONUS VIDEO:
Svaka cast devojke i za pobedu i sjajnu igru,a i za pobedu nad komsinicama ,sto mi je jos draze!!!!
Devojke igraju stvarno odlicno malo su oh svi podceniti ali eto beleže još jedan odlican rezultat
Što se mene tiče nakon pobede protiv Hrvatske kao da su osvojile Bili Džin King kup