ĐOKOVIĆ SAMLEO ČILIĆA U DRUGOM SETU: Najbolji teniser svih vremena doneo izjednačenje Srbiji!

novak đoković-jan lenard-štruf-dejvis kup
Đoković je ponovo u centru pažnje (FOTO: Guliver Images)

Novak Đoković savladao je Marina Čilića rezultatom 2:0, po setovima 6:4 i 6:1, i tako doneo izjednačenje Srbiji.

Lajović je prethodno doživeo poraz od Goja, ali Đoković je uspeo da donese izjednačenje u polufinalu Dejvis kupa.

U prvom setu viđena je velika borba, a najbolji teniser svih vremena uspeo je u poslednjem gemu da odbrani četiri brejk lopte, i onemogući Čiliću da se vrati iz zaostatka.

Nakon iscrpljujućeg prvog seta, Novak je počistio Hrvata u drugom, i došao do ubedljive pobede.

Za prolaz u finale igraće se dubl u kome su Pavić i Mektić veliki favoriti u odnosu na Đokovića i Ćaćića.

Šta vi mislite mogu li naši teniseri da iznenade Hrvate?

OGROMAN KIKS U BALKANSKOM KLASIKU: Lajović izgubio od 279. igrača sveta!

OBAVEZNO POGLEDAJTE: Prva pobeda pod novim nazivom: FMP Meridian slavio protiv Cibone!