Kraj za hrvatsku senzaciju

3
matija pecotić-tenis
Pecotić napravio veliki podvig (FOTO: Guliver Images)

Hrvatski teniser Matija Pecotić nije uspeo da nastavi da pravi senzacije na ATP turniru u Delrej Biču.

Pecotić, trenutno 784. teniser sveta, izgubio je u osmini finala od Amerikanca Markosa Đirona sa 6:3, 6:3.

Ovaj meč pratilo je mnogo više ljudi nego što je očekivano zato što je priča 33-godišnjaka rođenog u Beogradu preplavila tenisku javnost u poslednjih nekoliko dana.

https://twitter.com/ATP_Entry/status/1626109274299547649

O tome ko je i šta je Matija Pecotić mogli ste da čitate o našem portalu, a sledeću priliku za pojavljivanje u medijima Hrvat će morati malo da sačeka.

Điron, trenutno 55. na svetu, nije imao lak zadatak u ovom meču, ali nikakve drame nije bilo.

Pecotić je najveću priliku u prvom setu imao kada je na 2:3 propustio tri šanse da vrati brejk, dok je u drugom delu igre sve bilo mnogo “čistije”.

Điron je napravio jedan brejk, a u svojih pet servis gemova izgbio samo četiri poena i tako rutinski došao do trijumfa koji ga je odveo u četvrtfinale.

Tu ga čeka duel sa Miomirom Kecmanovićem, srpskim teniserom. Kvote za taj meč još nisu poznate, ali kad budu moći ćete da ih pronađete OVDE.

https://twitter.com/TennisTV/status/1626016113749524480

3 KOMENTARA

  1. Steta stvsrno igrao je jsko dobro i ovaj meč je pokazao u pojedinim momentima da može da odigra mnogo dobro sli nije to bilo dovoljno za novu pobedu nazalost

POSTAVI ODGOVOR

Molimo unesite komentar!
Molimo Vas ovde unesite svoje ime