KRAJINOVIĆ SILOVIT NA STARTU STOKHOLMA: Denis Istomin počišćen za 64 minuta!

Filip Krajinović-Stokholm
Krajinović silan na startu Stokholma! (FOTO: Guliver images)

Filip Krajinović uspeo je da plasira u drugo kolo turnira u Stokholmu.

Poslednji turnir u sezoni je iz kategorije 250, a srpski teniser uspeo je da prekine seriju od četiri uzastopna poraza.

Do drugog kola turnira u Švedskoj, Filip Krajinović se plasirao za svega 64 minuta na terenu. Rezultat je bio 2:0, odnosno po setovima 6:4 i 6:2.

Srpski teniser je u prvom setu napravio brejk već u prvom gemu, a prednost nije ispuštao do kraja seta. Drugi set zpočeo je u istom maniru, uz još jedan brejk pri rezultatu 4:2.

Najbolji rezultat na turniru u Stokholmu, Krajinović je ostvario 2019. godine, kada je došao do polufinala, gde je poražen od Denisa Šapovalova.

U drugom kolu, 42. reket sveta igraće protiv drugog nosioca na turniru Feliksa Ože-Alijasima.

NOVAK ĐOKOVIĆ O TAJNI USPEHA: Imam formulu, ali i ona se ponekad menja!

OBAVEZNO POGLEDAJTE: PENALTY CHALLENGE: Kuzman Babeu – Ceca je bila gazdarica, a Arkan je voleo da šutira penale! EP01