Fudbaleri Vojvodine pobedili su Napredak sa 1:0 i meču petog kola Super lige Srbije i tako nastavili pobednički niz.

Strelac pobendičkog gola bio je Stefan Đorđević, koji je bio precizan u 58. minutu.

Đorđević je u igru ušao samo nekoliko minuta ranie, a Napredak je u 79. minutu ostao sa igračem manje kada je drugi žuti karton dobio Uroš Rašković.

Izabranici Nenada Lalatovića u novoj sezoni ne znaju za poraz, pa imaju skor od tri pobede i dva remija.

U narednom kolu dočekuju Partizan, dok će Napredak igrati protiv Rada u gostima.

Fudbaleri Voždovca i Zlatibora remizirali su na “krovu” sa 1:1, a strelci su bili Milan Đokić i Nikola Vujnović.

Istim rezultatom odigrali su i Mačva i Novi Pazar, a golove su postigli Miloš Zukanović i Sevkija Rešić.

Još su grali fudbaleri Mladosti, koji su na domaćem terenu bili bolji od Rada sa 1:0, a strelac je bio Aleksandar Ješić.

REZULTATI:
Napredak – Vojvodina 0:1
Voždovac – Zlatibor 1:1
Mačva – Novi Pazar 1:1
Mladost 1:0 Rad

ASANO NAKON HET-TRIKA: Mogu ja još…

OBAVEZNO POGLEDAJTE: Fudbalski kutak: Udarac iz ugla #09 | PAPAGAJ POGODIO REZULTAT?!!!