Fudbaleri TSC-a i Čukaričkog odigrali su bez golova u utakmici 12. kola Linglong Superlige Srbije.

Ekipa iz Bačke Topole je sada deseta na tabeli sa 18 osvojenih bodova, dok je Čukarički deveti sa bodom više.

Nije ovo bila previše sadržajna utakmica. Viđen je mali broj prilika. TSC je uputio tek dva udarca u okvir gola, a gosti svega jedan.

Golova nije bilo, ali je sudija Ilić pokazao šest žutih kartona, po tri fudbalerima obe ekipe.

Spartak iz Subotice savladao je minimalnim rezultatom ekipu Mladosti iz Lučana.

Subotičani su se ovom pobedom probili na četvrto mesto sa 22 boda, a Mladost je osma sa samo dva boda manje.

Jedini gol na meču postigao je Milan Marčić u 52. minutu utakmice.

Metalac iz Gornjeg Milanovca i Radnik podelili su bodove – 1:1 (0:1).

Metalac je trenutno 11. sa 17 bodova, dok je Radnik 15. sa tri boda manje.

Poveli su gosti u 19. minutu golom Milana Makarića sa bele tačke.

Ipak, domaćin je u drugih 45 minuta uspeo da dođe do boda. Izjednačujući gol dao je Savo Arambašić u 76. minutu susreta.

Meč je obeležio i veliki broj žutih kartona, po četiri na obe strane.