SUPER LIGA: Dva remija i pobeda Proletera!

radnički 1923-proleter-voždovac-kolubara
Novi remi Voždovca (FOTO: FK Voždovac)

U 11. kolu Super lige Srbije, fudbaleri Čukaričkog remizirali su sa Radnikom u Beogradu sa 1:1.

Gosti iz Surdulice stigli su do vođstva golom Miloša Spasića nakon velike greške odbrane domaće ekipe u 17. minutu.

Deset minuta kasnije, Čukarički je ipak stigao do izjednačenja golom Asmira Kajevića. U drugom poluvremenu videli smo žestoku borbu i čak osam žutih kartona, ali promene rezultata nije bilo.

Čukarički sada zauzima četvrtu poziciju u Super ligi Srbije sa 18 bodova, dok je Radnik 13. sa 10 bodova.

Nešto ranije, Voždovac i Mladost odigrali su nerešeno 1:1. Prvo poluvreme su u svoju korist rešili gosti zahvaljujući golu Zorana Danoskog nakon greške Justasa Lasickasa u 17. minutu. Voždovac do boda na svom terenu dolašao je u 62. minutu golom Alena Mašovića.

Fudbaleri Proletera došli su do treće pobede u Superligi Srbije savladavši Napredak 1:0. Jedini gol na utakmici postigao je u 83. minutu Evandro.

U sledećem kolu Proleter će u Surdulicu u goste Radniku, a Napredak će dočekati Partizan.

NAVIJAČI I STANOJEVIĆ OČI U OČI: Šta biste vi pitali trenera Partizana?

OBAVEZNO POGLEDAJTE: Ljubinko Drulović: Partizan i Zvezda se pitaju za sve! | Sport Fokus Meridian S01EP23