Tekućeg vikenda na programu je 14. kolo fudbalske Super lige Srbije. Današnje utakmice podeljene su u tri termina, a trijumfovali su Rad, Zlatibor i Proleter.

Rad je na gostovanju Bačkoj došao do sva tri boda minimalnom pobedom, 1:0, a strelac jedinog gola bio je Martin Novaković.

Zlatibor je pak u Novom Pazaru poveo golom Milana Đokića, a nekoliko minuta kasnije, za domaćina je izjednačio Abdule Sise. Na startu drugog poluvremena, pitanje pobednika je rešio još jednim golom Đokić, 2:1.

Prednost domaćeg terena sačuvali su fudbaleri Proletera. Oni su kruševački Napredak savladali sa 1:0, pogotkom Siniše Babića iz penala.

Bačka – Rad 0:1

Novi Pazar – Zlatibor 1:2

Proleter – Napredak 1:0