GOL SA FLAŠICOM U RUCI: Ovako nešto sigurno niste videli, Italija bruji o potezu Destroa! (FOTO)

matija destro-đenova-gol-flašica
Destro je oduševio Italiju (FOTO: Guliver Images)

Fudbaleri Đenove i Verone odigrali su večeras nerešeno 3:3, u utakmici šestog kola Serije A.

Verona je povela u osmom minutu golom Đovanija Simeonea, a prednost je u 49. minutu udvostručio Antonin Barak. Đenova je preokrenula u završnici utakmice.

Ali, u svemu tome videli smo jedan i te kako zanimljiv, pa i smešan detalj.

Vođstvo Đenovi doneo je Matija Destro pogotkom u 85. minutu, ali on je ogodio mrežu Verone sa flašicom vodom u ruci!

Da, dobro ste pročitali. Neki bi rekli da u Italiji nemate vremena ni vodu da popijete koliko je uzbudljiva Serija A ove sezone.

NAJAVA PRED 155. LIGAŠKI „DERBY DELLA CAPITALE“: Roma juri 56. a Lacio 40. pobedu!

OBAVEZNO POGLEDAJTE: Ljubinko Drulović: Partizan i Zvezda se pitaju za sve! | Sport Fokus Meridian S01EP23