Fudbaleri Real Sosijedada su na svom terenu demonstrirali silu i pobedili ekipu Ueske rezultatom 4:1, u okviru sedmog kola španske La Lige.

Golove a domaćine postigli su Mikel Ojarzabal dva, Portu i Aleksander Isak , dok je počasni gol za Ueske postigao Rafael Visent.

Prvih pola sata utakmice je proteklo uglavnom u igri na sredini terena i bez ikakvih uzbuđenja pred golovima.

Onda je u 35. minutu Pablo Mafeo, iz ekipe Ueske, igrao rukom u svom kaznenom prostoru što je sudija video i bez ikakvih dilema pokazao na belu tačku.

Ovaj poklon iskoristio je lagano realizacijom Ojarzabal i na taj način doveo svoju ekipu u vođstvo od 1:0.

Brzo je usledio odgovor ekipe Ueske preko Visenta, ali je  Alehandro Remira odlično odreagovao.

Tako da se na pauzu otišlo sa rezultatom 1:0 za ekipu Sosijedada.

Za razliku od prvog dela utakmice drugo poluvreme je bilo značajno dinamičnije i proteklo je potpuno u znaku ekipe Sosijedada koja je postigla još tri pogogotka.

Međutim nije izgledalo tako baš na samom startu drugog poluvremena pošto je ekipa Zeske došla do izjednačenja u  46. minutu. Gol je postigao Vinsent.

Ali onda na scenu stupaju igrači u plavo belim dresovima i za dvadesetak minuta potižu tri gola.

Najpre je u 54. minutu ponovo bio precizan Ojarzabal, pa su onda redom pogađali Portu i Isak za konačnih 4:1 za Sosijedad.

KAKVA DOSADA NA PEREZU Granada iskoristila poklon

OBAVEZNO POGLEDAJTE: Vaso Bakocevic POBEDA KARIJERE! Šta je poručio svim hejterima posle NOKAUTA | PSYCHO DANCE