Pobeda Crvene zvezde nad Slovanom bila je veoma ubedljiva. Bilo je čak 5:1, a gosti iz Češke su samo kratko rezultatski bili u meču.

Gol su postigli u 41. minutu, a na 3:1 u 49. povećao je Milan Gajić. I na kraju, pred novinarima, trener Pavel Hoftih je jednostavno priznao je da je Crvena zvezd bila bolja u ovom trenutku.

-Ovo je realnost. Ovo je bio sudar sa kvalitetnim i jakim suparnikom. Primili smo dva brza gola i u tom trenutku rival je bio odličan. Uspeli smo da se vratimo u igru sredinom prvog poluvremena. Međutim, Zvezda je jednostavno bila kvalitetnija. Večeras ništa nismo mogli da uradimo protiv. Možemo samo da im čestitamo. Ovo je za nas veliko iskustvo. Kažnjavali su svaku našu grešku, izgleda da smo svu sreću iskoristili u prošlom meču. Ostaje nam da se radujemo susretima na domaćem terenu – poručio je trener Slovana i naglasio ko je bio najveći krivac za poraz njegovog tima.

To su strelci, Aleksandar Katai i El Fardu Ben.

-Upozorili smo na brzinu, ali kada vidite u realnosti takve igrače nije lako. Sa brzim igračima kao što su Ben i Katai se ne susrećemo u Češkoj… Nismo imali iskustva, kako da se suprotstavite takvim igračima. Biće potrebno mnogo vremena za to – rekao je Hoftih čiji tim posle dva kola ima tri boda, kao i Zvezda.

Sve je u njihovim rukama – Zvezda može u 1/16 finala već u novembru!

OBAVEZNO POGLEDAJTE: Najpopularniji SPORTOVI na svetu | Meridian Sport TV | PART 5