MIHAJLOVIĆ GRMI: Neprihvatljivo ponašanje igrača!

sinisa mihajlovic-bolonja-djenva-crveni karton
Mihajlović nakon poraza Bolonje! (FOTO: Guliver Images)

Bolonja je poražena u gostima od Empolija rezultatom 4:2, u okviru šestog kola Serije A.

Ovo je drugi poraz Bolonje u sezoni, i treća vezana utakmica bez pobede.

U dosadašnjem delu šampionata Bolonja je upisala po dve pobede, remija i poraza.

Nakon današnjeg duela trener Bolonje, Siniša Mihajlović bio je veoma nezadovoljan izdanjem svojih igrača na terenu.

– Ništa se ne bi promenilo i da smo postigli taj penal u prvom poluvremenu. Kako smo igrali, znao sam da kući nećemo odneti bodove. Empoli je ostvario zasluženu pobedu, jer smo mi prespavali veći deo utakmice. U drugom poluvremenu smo imali neku reakciju, ali je to sve bilo jako loše – izjavio je Mihajlović.

Srpskog stratega nisu iznervirale greške koje su njegovi igrači pravili na terenu, već ponašanje fudbalera.

Greške nisu problem jer su one sastavni deo fudbala. Ono što me ljuti, je neprihvatljivo ponašanje igrača na terenu. Kada ne izađemo sa pravim stavom na teren, rizikujemo da izgledamo katastrofalno. To govorim nakon svake utakmice od početka sezone. Ovakve stavri me mnogo ljute, takođe imamo previše padova u toku utakmice, za koje nema opravdanja. Jako mi je žao. Izvinjavam se predsedniku i navijačima. Veoma sam razočaran – izajvio je Siniša.

Bolonja trenutno zauzima desetu poziciju na tabeli Serije A, međutim u slučaju pobede Torina na gostovanju Veneciji, ekipa Siniše Mihajlovića bi pala na jedanaestu poziciju.

U narednom kolu italijanskog šampionata, Bolonja dočekuje Lacio.

Preuzmi Meridian sport aplikaciju i odmah dobijaš neverovatan i potpuno besplatan bonus od 2.500 RSD za klađenje!

OBAVEZNO POGLEDAJTE: Ljubinko Drulović: Partizan i Zvezda se pitaju za sve! | Sport Fokus Meridian S01EP23