Fudbaleri Fiorentine pobedili su ekipu Krotonea rezultatom 2:1, u 19. kolu italijanske Serije A.

Golove za Fiorentinu postigli su Bonaventura u 20. i Dušan Vlahović u 32. minutu, dok je jedini gol za goste postigao Simi u 66. minutu utakmice.

Utakmica je počela u nešto sporijem ritmu, a onda je Bonaventura u 20. minutu postigao sjajan gol koji je završio u „rašljama“ gola Krotonea, za vođstvo Fiorentine od 1:0.

Fudbaleri Fiorentine dupliraju prednost u 32. minutu, kada je Dušan Vlahović iskoristo odličan pas Riberija za prednost domaćih od 2:0.

Nije bilo uzbuđenja sve od 59. minuta kada je Bonaventura lepo centrirao, ali je udarac Dušana Vlahovića lako odbranio golman Krotonea.

Kada se činilo da će ovo biti laka pobeda Fiorentine, Krotone smanjuje rezultat na 2:1 preko Simija u 66. minutu utakmice.

Do kraja utakmice nije bilo promene rezultata pa je tako Fiorentina ostvarila veoma važnu pobedu.

Milan nemoćan, ali Inter nije iskoristio svoju priliku!

Obavezno pogledajte:Vaso Bakočević GIVEAWAY | Pare na McGregora! McGregor vs Poirier UFC 257