Sergej Milinković-Savić, fudbaler Lacija, postigao je sjajan gol na utakmici 10. kola Serije A protiv Specije.

Rimljani su protiv ekipe iz donjeg dela tabele igrali kao gosti, a već na poluvremenu su imali dva gola prednosti.

Sergej Milinković-Savić je postigao fantastičan gol u 33. minutu igre.

Na nešto manje od 25 metara udaeljnosti, reprezentativac Srbije je namestio loptu da bi izveo slobodan udarac, a to je učinio maestralno.

U potpunosti je prevario golmana koji je krenuo na pogrešnu stranu.

Sergej je pogodio sam ugao gola, preciznim i snažnim udarcem, pa je Lacio imao 2:0.

Prethodno je, u 15. minutu, Ćiro Imobile doneo prednost Rimljanima, a Milinković-Savić je imao ulogu asistenta.

Specija je zaigrala bolje u drugom poluvremenu, ali nije uspela da napravi mali podvig i osvoji bod.

Konačan rezultat postavio je Nzola preciznim udarcem u 64. minutu utakmice.

Lacio je stigao i do trećeg gola na meču, ali on je poništen zbog ofsajda.

Pereira se prošetao do gola rivala, lako je savladao Provedela, ali je nakon intervencije VAR-a utvrđeno da je ranije bilo nedozvoljene pozicije.

Nakon 10 utakmica, Lacio zauzima sedmu poziciju na tabeli sa 17 bodova, dok je Specija 15. sa sedam bodova manje.

OBAVEZNO POGLEDAJTE: DIEGO ARMANDO MARADONA | Fudbalski kutak: Udarac iz ugla #31