ŠEFILD U PROBLEMU: Jokanović doživeo pravi debakl!

slaviša jokanović-šefil-potpis
Šefild i Jokanović su doživeli pravi debakl! (Photo by Clive Rose/Getty Images)

U ogromnim problemima je ekipa Šefilda na startu nove sezone Čempionšipa. Ne uspeva ekipa nikako da ostvari rezultat vredan pažnje, a sinoć je zabeležen pravi debakl od Vest Bromvič Albiona – 4:0!

Iako su fudbaleri Šefilda viđeni kao jedni od favorita da se ekspresno vrate u Premijer ligu naredne sezone, trenutno su u zoni ispadanja i zauzimaju tek 22. mesto na tabeli?!

Šefild je veliki favorit u narednoj utakmici Čempionšipa protiv Hadersiflda, a Meridian vam nudi NAJVEĆU KVOTU NA SVETU na pobedu “oštrica” – 1,62!

Nije ni bilo potrebno VBA da ima nekog raspoloženog kada je posao za njih u 26. minutu obavio Džek Robinson koji je postigao auto-gol. Čak šta više, Šefild iz do sada odigrana tri kola nije postigao nijedan gol?!

Da ne govorimo da su već primili pet, a Vest Bromvič im je održao pravu lekciju.

U drugom poluvremenu je Vest Bromvič furioznom igrom stigao do još tri gola. Prvi je pao preko Dare O’Šeja u 47. minutu.

Potom se u listu strelaca šest minuta kasnije upisao i Aleks Movat, da bi tačku na konačan rezultat postavio Kalum Robinson tačno sat vremena od početka duela.

Šefild do kraja meča nije imao snage da postigne barem utešni gol kojim bi za nijansu popravio utisak jer sve što su prikazali izgledalo je jako – loše.

Imaće Slaviša Jokanović priliku već u subotu protiv Hadersfilda da dođe do prve pobede kako bi sebi barem malo skinuo pritisak sa leđa jer u prva tri kola baš sve je izgledalo – loše.

STANOJEVIĆ SE JAVIO IZ PORTUGALA: Nemaju čime da nas iznenade, sve znamo!

OBAVEZNO POGLEDAJTE: Tako se kovalo zlato: Đorđe Perišić