SRPSKI DERBI PRIPAO PAUNOVIĆU: Reding iznenadio Fulam i Mitrovića!

veljko paunovic-reding-derbi
Paunovićev Reding slavio protiv Barnslija! (FOTO: Guliver Images)

Osmo kolo Čempionšipa obeležio je duel dva Srbina, trener Redinga Veljko Paunović je sa svojom ekipom savladao Fulam rezultatom 2:1!

Kiksirala je ekipa sa “Kotidž Rouda” na gostovanju Redingu i tako ispustila prvo mesto na tabeli Čempionšipa.

Najveće zasluge za pobedu domaćina pripadaju dvostrukom strelcu Ovijemunou Edžariji, koji je pogađao u 19. i 53. minutu!

Ovog puta se u listu strelaca nije upisao Aleksandar Mitrović, pa je tako jedini gol za Fulam postigao Rodrigo u 86. minutu na asistenciju “Mitrogola“.

Šansu su iskoristili fudbaleri Burnemauta i pobedom nad Kardifom od 1:0 preuzeo prvo mesto od Kotidžersa. Jedini pogodak na ovom meču postigao je Biling u 54. minutu.