Fudbaler Real Madrida, Vinisijus Žunior, postigao je najbrži gol po ulasku sa klupe u istoriji Lige šampiona.

Real je bio na pragu prave blamaže protiv Šahtjora koji je bez 10 prvotimaca stigao u Madrid.

Gosti iz Donjecka imali su veliku prednost na poluvremenu – 3:0.

U nastavku je Luka Modrić postigao prvi gol za Real, a onda je na scenu stupio Vinisijus.

Zidan je Brazilca poslao na teren u 59. minutu umesto Luke Jovića, a samo 15 sekundi kasnije rezultat je bio 2:3.

Neverovatni Vinisijus ekspresno je iskoristio pad koncetracije gostujućih igrača, oduzeo je loptu i postigao pogodak.

Sa 15 sekundi, brzonogi napadač Real Madrida, postao je vlasnik najbržeg gola koji je postigao jedan rezervni igrač u istoriji Lige šampiona.

Real je u samoj završnici, u 92. minutu, stigao i do trećeg gola, ali on je poništen zbog ofsajda, pa Šahtjor u Ukrajinu nosi velika tri boda.

KAD SE KLOP IZNERVIRA… “O moj Bože… Jesi li ti uopšte novinar?!”

OBAVEZNO POGLEDAJTE: Aleksandar JOKER Ilić: Falilo mi je 3cm za KNOCKOUT | KSW 55