RADNIK POBEDOM OTVORIO KUP: Surdulica kobna po Kragujevčane!

super-liga-zvezda-radnik
Radniku dovoljno poluvreme za pobedu nad Radničkim u Kupu! (FOTO: Starsport)

Prva utakmica Kupa Srbije pripala je Radniku iz Surdulice, koji je na svom terenu savladao Radnički 1923 rezultatom 2:0!

Prvo poluvreme bilo je dovoljno domaćim fudbalerima za pobedu.

Nije Radnički bio na očekivanom nivou tokom cele utakmice, a naročito tokom prvog poluvremena.

Radnik je poveo već u 22. minutu igre golom Medića, a pred odlazak na odmor u nadoknadi vremena konačan rezultat postavio je Spasić za 2:0 u korist domaćina.

Pokušavali su Kragujevčani u drugom poluvremenu da dođu do pogotka, ali bezuspešno.

Bitan detalj na meču je i crveni karton za Damjanca u samoj završnici meča, pa je tako Radnički meč završio sa igračem manje.

Radnik je pobedom prošao u dalji tok takmičenja, dok je ovo kraj puta u Kupu za Kragujevčane.

PARTIZAN SA NAJJAČIM TIMOM NA TRAJAL: Crno-beli kreću pohod na Kup!

OBAVEZNO POGLEDAJTE: Jovan Stojoski: Treneri su imali svoje pulene! | Sport Fokus Meridian S01EP24