Iako je PSŽ dočekao Ren bez dva najbolja fudbalera, lako je stigao do pobede rezultatom 3:0.

Kilijan Mbape i Nejmar su zbog povreda propustili susret 10. kola francuskog prvenstva.

Duel dva učestnika Lige šampiona, praktično je bio rešen već u prvom poluvremenu.

Mojze Ken je nastavio dobru golgetersku formu, on je u 11. minutu doneo prednost PSŽ-u i postigao peti gol na petoj utakmici.

Asistent je tom prilikom bio Anhel di Marija koji je iskoristio grešku defanzivaca gostiju.

Sjajni Argentinac je briljirao na “Parku Prinčeva”, pa je već u 21. minutu i sam bio strelac.

U situaciji “1 na 1” izašao je pred golmana, a u završnici ga je hladnokrvno “bocnuo”.

Konačan rezultat postavio je Di Marija drugim pogotkom na utakmici.

U 73. minutu šutirao je sa dvadesetak metara od gola, a precizan udarac je bio neodbranjiv za Gomisa.

Nakon 10 utakmica, PSŽ je prvi na tabeli sa 24 bodova, Ren je ostao na trećem mestu sa 18 bodova.