PRVI PORAZ PARTIZANA: Budućnost minimalcem srušila crno-bele

Fudbaleri Partizana počeli su popedom pripreme u Sloveniji (FOTO: Srdjan Stevanovic/Starsport)

Partizan je poražen od podgoričke Budućnosti sa 1:0, u prvoj prijateljskoj utakmici odigranoj ovog utorka u Užicu.

Trener crno-belih Savo Milošević je započeo meč u sledećem sastavu: N. Stevanović, N. R. Miletić, Dinga, Pavlović, Šehović. Šćekić, Smiljanić, Lakčević, Suma, S. Jovanović, Ožegović.

U nastavku utakmice priliku su dobili: Kljajić, Pešukić, Ostojić, Vujačić, Milosavljević, Stevanović, Zdjelar, Đerlek, L. Pavlović, Stanojlović, Ivanović.

Đorđe Ivanović je propustio najbolju priliku za Partizan na utakmici (FOTO: Srdjan Stevanovic/Starsport)

Nije osvajač Kupa Srbije blistao na ovom susretu. Šta više deluje da će morati dosta toga da poprave u igri, kako bi spremni dočekali početak nove sezone.

Odlučujući trenutak na meču dogodio se već u 12. minutu. Perović je iskoristio lošu reakciju odbrane fudbalera Partizana i doveo svoj tim do prednosti.

Najbolju šansu crno-beli su propustili u 62. minutu, kada je Đorđe Ivanović pogodio stativu.

Podsetimo, Partizan će u sredu okončati prvi deo priprema na Zlatiboru.