TOTENHEM ČUVA NADU: Vulvsi već misle na narednu sezonu…

premijer-liga-totenhem-vulverhempton
Totenhem bolji od Vulvsa (FOTO: Guliver)

Fudbaleri Totenhema pobedili su Vulverhempton i tako zadržali kakvu takvu nadu da se domognu Lige Evrope.

Tim iz Severnog Londona je savladao Vulvse rutinski rezultatom 2:0 na domaćem terenu.

Prvi pogodak na meču postigao je Hari Kejn u smiraj prvog poluvremena. Napadač Totenhema je zatresao mrežu gostiju u 45. minutu.

Trenutak odluke dogodio se u 62. minutu kada je Hojberg sebe nagradio za odličnu utakmicu i svojim golom tako doneo duplirano vođstvo domaćinu i veliku prednost koja je na kraju rezultovala pobedom.

Totenhem je nakon današnjeg trijumfa ostao u trci za direktan plasman u Ligu Evrope, budući da Pevci sada imaju bod manje i utakmicu više u odnosu na petoplasirani Liverpul.

Sa druge strane Vulverhemton je ostao na dvanaestoj poziciji bez ikakvih aspiracija i težnji da napadne gornji deo tabele.

Do kraja šampionata u Permijer ligi ostalo je još samo dve utakmice.

EMOTIVNI VLAHOVIĆ: Srbija je moja zemlja, drugu nemam!

OBAVEZNO POGLEDAJTE:Nenad Peruničić: Fanatik sam, to me je koštalo zdravlja! | SPORT FOKUS