Fudbaleri Mančester Sitija veoma ubedljivo su pobedili ekipu Vest Bromvič Albiona rezultatom 5:0, u 20. kolu Premijer lige.

Gostujući tim je poveo je preko Gundogana u 6. minutu, Kanselo je duplirao prednost Sitija u 20. minutu. Na 3:0 je povisio Gundogan novim golom, da bi Marez bio precizan za 4:0 u drugom minutu nadoknade prvog dela igre. Konačan rezultat 5:0 postavio je Sterling u 57. minutu.

Kakav će rezultat biti na kraju utakmice moglo je da se nasluti već u 3. minutu utakmice Foden je sjajno šutirao ali nije imao sreću da postigne pogodak.

Tri minuta kasnije Gundogan je uspeo ono što nije mladi Englez, Nemac je slično šutirao kao i Foden, ali je njegov šut završio u mreži VBA.

Nije se dugo čekalo na gol Mančester Sitija, u 20. minutu Kanselo postiže sjajan gol od stativu za dupliranu prednost gostiju.

U 30. minutu Gundogan svojim drugim golom na utakmici donosi Sitiju ubedljivih 3:0.

Da ovo veče bude košmarno za navijače Vest Bromviča potrudio se Rijad Marez u drugom minutu nadoknade prvog poluvremena, rezultat 4:0.

Fudbaleri Mančester Sitija nastavili su da budu nemilosrdni i u nastavku, Rahim Sterling je u 57. minutu postigao lep gol za ogromnih 5:0.

Do kraja utakmice nije bilo prome rezultata, pa je tako Mančester Siti upisao još jednu pobedu u nizu, i prvo mesto na tabeli Premijer lige, dok je VBA ostao pri dnu engleskog šampionata.

Fudbaleri Arsenala pobedili su Sautempton rezultatom 3:1, u 20. kolu Premijer lige.

Sautempton je poveo preko Amstronga u trećem minutu, Pepe je poravanao rezultat pet minuta kasnije. Saka je doveo Arsenal u prednost u 39. minutu, da bi Lakazet otklonio sve dileme oko pitanja pobednika u 72. minutu utakmice.

Prvu priliku na meču imao je Lakazet u drugom minutu, izašao je francuz jedan na jedan sa golmanom Svetaca, ali napadač Arsenala nije bio precizan.

Samo minut kasnije Stjuart Amstrong najbolje se snalazi nakon kornera i dovodi domaći sastav u vođstvo od 1:0.

Nije se dugo čekalo na odgovor Arsenala, Pepe je odlično iskoristio još bolju asistenciju Granita Džake za potpuni egal na terenu.

U narednih nekoliko minuta zabeležena je po jedna dobra prilika na obe strane, ali Bakajo Saka u 39. minutu dovodi gostujući sastav do potpunog preokreta, rezultat 2:1.

Početkom drugog poluvremena Teo Volkot je snažno šutirao ali je Leno odlično odbranio pokušaj bivšeg igrača Arsenala.

Fudbaleri Arsenala su u 72. minutu rešili sve dileme oko pitanja pobednika, Lakazet se upisao u listu strelaca i doneo ubedljivu prednost svom timu od dva gola.

Vord-Praus je u 84. minutu mogao da unese neizvesnot u meč, ali je Leno sjajno odbranio šut fudbalera Sautemptona iz slobodnog udarca.

Do kraja utakmice nije bilo uzbudljivih dešavanja pa je tako Arsenal nastavio seriju utakmica bez poraza, dok je Sautempton zabeležio drugi poraz u nizu.

Vlahović hoće povišicu: Nema razloga da ne ostanem u Fiorentini

Obavezno pogledajte:ANADOLU EFES vs CRVENA ZVEZDA | NBA 2K21 Predictor #30 | @Beki