LIVERPUL SLAVI ALISONA: Kad ne mogu napadači može golman!

premijer-liga-liverpul-vba-rezultat
Liverpul slavi Alisona! (FOTO: Getty)

Fudbaleri Liverpula umalo nisu prosuli važne bodove protiv jednog od najgorih timova Premijer lige.

Redsi su na gostujućem terenu jedva osvojili sva tri boda, nakon teške utakmice protiv ekipe Vest Bromvič Albiona rezultatom 2:1.

Robson Kanu je u 15. minutu doveo VBA do prednosti i tako najavio da ovo neće biti baš lepo popodne za Jirgena Klopa i fudbalere Liverpula.

Nije se dugo čekalo na odgovor gostiju, Mohamed Salah se najbolje snašao pred golom fenjeraša i tako poravnao rezultat, ali to je umalo bilo sve što smo mogli da vidimo od tima sa „Enfilda“ na današnjem meču.

Delovalo je kao da neće biti golova, a onda je Alison Beker reagovao najbolje nakon kornera u petom minutu nadoknade i zatresao mrežu kolege iz Vest Broviča i tako doneo važne bodove svom timu!

Liverpul je tako mogao da propusti veliku priliku da se dodatno približi četvrtoplasiranom Čelsiju. Redsi sada imaju samo bod manje u odnosu na Plavce.

Sa druge strane VBA je već odavno mislima u Čempionšipu. Ekipa koju sa klupe predvodi legendarni Big Sem je na 19. poziciji elitnog engleskog šampionata.

Do kraja Premijer lige ostalo je još samo dva kola…

VELIKA ŠTETA: Žota završio sezonu…

OBAVEZNO POGLEDAJTE:Nenad Peruničić: Fanatik sam, to me je koštalo zdravlja! | SPORT FOKUS