Fudbaleri Barnlija uspeli su da naprave malo iznenađenje i da na gostovanju u Londonu savladaju Kristal Palas rezultatom 1:0.

Jedini gol na utakmici 32. kola Premijer lige postigao je Ben Mi u 62. minutu. Defanzivac Barnlija odlično se snašao nakon prekida koji je izveo Vestvud.

Pored svog čuvara uspeo je da uputi udarac glavom i da savlada čuvara mreže Kristal Palasa.

Derbi sredine tabele: Barnli iznenadio Luku i Kristal Palas usred Londona!
Derbi sredine tabele pripao je Barnliju (Photo by Daniel Leal-Olivas/Pool via Getty Images)

Osim te situacije, utakmica je bila poprilično mira. Nekoliko zanimljivih situacija bilo je na obe strane, ali ne i ozbiljnijih prilika.

Najveća opasnost zapravo je pretila Džordanu Ajuu u 50. minutu. Ipak sudija je nakon gledanja VAR snimka odlučio da ne pokaže crveni karton reprezentativcu Gane.

Reprezentativac Srbije kao kapiten je još jednom predvodio Palas, ali ovog puta na Selhurst Parku doživeo je neuspeh.

Barnli je sada prestigao rivala na tabeli. Pozicionirao se na osmu poziciju, dok je ekipa iz prestonice Engleske pala na 11. mesto.

Premijer liga, 32. kolo

Subota
Aston Vila – Vulvs 0:1 (0:0)
(Dedonker 62)

Nedelja
Votford – Sautempton 1:3 (0:1)
(Bednarek 79 ag – Ings 16, 70, Vard-Prauz 82)

Mančester siti – Liverpul 21.15

OBAVEZNO POGLEDAJTE: Vojvodina – Partizan 2:2 (4:2) | Pehar ide u Novi Sad! Lalatović i igrači u transu!