OVO SE NE VIĐA ČESTO: Magija Pedra i gol o kome se priča

Pedro je ponuđen Valensiji (FOTO: Andreas Schaad/Bongarts/Getty Images)

Fudbaleri Čelsija pobedili su Salcburg sa 5:3 u prijateljskoj utakmici, a pravu majstoriju je navijačima priredio igrač “plavaca” Pedro.

Igrao se 57. minut kada je Španac postigao sepktakularan pogodak, koji je obeležio utakmicu.

Osetio je Pedro prazan prostor u odbrani rivala. Utrčao je u šesnastereac i posle dodavanja Barklija je loptu petom smesito u mrežu.

Nema sumnje da je ovo jedan od najlepših golova koje je ovaj ofanzivni vezista postigao u svojoj karijeri.

MERIDIAN SELEKTOR – SKRATI SPISAK Izaberi idealnih 12 i osvoji vredne nagrade

Čelsije je već posle prvog poluvremena vodio sa 3:0 pogocima Barklija i Pulišića dva puta. Do kraja meča u strelce se upisao i Miši Bačuaji.

Što se tiče Salcburga Onguen i Minamino koji je pracizan bio dva puta su dali golove za šampiona Austrije.