GOLEADA PARTIZANA: Crno-beli ubedljivi protiv Voždovca, ponovo viđen VAR na delu!

partizan-voždovac-super liga srbije-rezultat-golovi
Partizan je upisao ubeldjivu pobedu protiv Voždovca (FOTO: Guliver Images)

Fudbaleri Partizana ostvarili su novu ubedljivu pobedu u trećem kolu Super lige Srbije, pošto su na domaćem terenu savladali ekipu Voždovca rezultatom 4:0.

Nakon tri kola izabranici Aleksandra Stanojevića imaju skor od tri pobede uz gol razliku 10:0. Golove za Partizan postigli su Rikardo Gomeš u 13. minutu, Aleksandar Šćekić u 22. minutu, kao i Filip Holender u 53. i Danilo Pantić u 70. minutu meča.

Prošle sezone Partizan je ostvario tri sigurne pobede u međusobnim mečevima, 2:0 i 3:0 je bilo u Superligi, a 4:0 u Kupu Srbije. I ovog puta crno-beli su imali adekvatno rešenje za Zmajeve.

Partizan je krenuo silovito. Natho je proigrao Rikarda koji, po mišljenju sudije Mitića, ali i svih ostalih u VAR sobi, nije bio u ofsajdu, iako je usledila provera.

Ubrzo je “pao” i drugi gol. Natho je dodao Holenderu, ovaj centrirao i pronašao Šćekića koji glavom pogađa gol za 2:0.

partizan-voždovac-rezultat-golovi
Partizan je bio bolji od Voždovca (FOTO: Starsport)

Navijači Partizana su pred kraj poluvremena imali i par minuta zahvalnosti za Vladimira Stojkovića, pevali su mu pesme uz veliki transparent na kom je pisalo “Hvala, Stojke”.

U 53. minutu je utakmica praktično rešena. Gomeš se oslobodio Mijailovića, proigrao Holendera kojem nije bilo teško da pošalje loptu u mrežu za ogromnih 3:0. U 61. minutu videli smo još jedan gol, on je poništen, ali onaj u 70. minutu nije. Danilo Pantić je namestio loptu, prebacio zid i pogodio od stative za 4:0 što je, ispostaviće se, bio konačan rezultat.

U 92. minutu mrežu je zatresao i Lutovac, ali je i taj gol poništen zbog ofsajda.

Nešto ranije, Čukarički je pobedio Metalac 2:1. U narednom kolu, Partizan gostuje Novom PAzaru, a Voždovac Vojvodini,

KAKVA GOLČINA: Sjajan lob za Kahrimana! (VIDEO)

OBAVEZNO POGLEDAJTE: Vladimir Kuzmanović: Optužili su me da sam sina ubacio u reprezentaciju! | Sport Fokus S1EP15