PARTIZAN NASTAVIO NIZ POBEDA: Natho očitao lekciju u Novom Sadu!

vojvodina-partizan-natho-rezultat-golovi
Natho je postigao gol za Partizan (FOTO: Starsport)

Fudbaleri Partizana nastavili su u dobrom ritmu ovu sezonu, pa su i u drugom kolu Super lige Srbije ostvarili pobedu. Ovog puta bolji su bili od Vojvodine rezultatom 2:0.

Oba gola postigao je Birbas Natho i to u 4. i 58. minutu utakmce, a prvi pogodak je bio zaista fenomenalan!

Pobedom su se Partizanovci vratili na vrh tabele sa maksimalnih šest bodova i gol-razlikom 6:0.

Vojvodina je ostala na jednom osvojenom bodu iz prvog kola, kada je igrala bez golova protiv Crvene zvezde u Beogradu.

Očekivao se odgovor Vojvodine nakon primljenog gola, ali domaći tokom prvog poluvremena nisu uspeli da upute nijedan šut u okvir gola golmana Popovića.

Vojvodina je tek u par navrata u drugom poluvremenu uspela da pripreti, ali nisu to bile neke velike prilike, niti prevelika opasnost po gol Popovića.

Partizan je apsolutno zasluženo slavio i to sjajnim golovima Izraelca.

VELIKO POJAČANJE U RADNIČKOM: Stigao i Dragoljub Srnić!

OBAVEZNO POGLEDAJTE:Ben Fika ili Benfika??? Pre vs Mil stočna hrana | BLOOPERS EP15