ISTORIJSKI GOL: Marković doveo Partizan u prednost sjajnim pogotkom! (VIDEO)

partizan-dunajska streda-lazar marković-gol
Marković je strelac prvog gola (FOTO: Starsport)

Partizan u ovim momentima igra prvu utakmicu protiv Dunajske Strede u kvalifikacijama za Ligu konferencija i sjajno mu ide!

Od samog starta je Partizan pokazao inicijativu i to se brzo isplatilo, pošto je do prednosti stigao već u 19. minutu golom Lazara Markovića.

Lazar Marković je pogodio “malu mrežu” unutrašnjim delom stopala i Partizan od 19. minuta vodi sa 1:0, a to ujedno znači da je Marković ispisao istoriju, pošto je postigao prvi gol za crno-bele u Ligi konferencija!

Crno-beli fudbaleri su na stadionu u Humskoj posle skoro godinu i po dana mogli da vide i navijače na tribinama.

Na stadionu je prisutno oko deset hiljada navijača, koji su oduševljeni ovakvim razvojem situacije!

ČEKA SE PARTIZAN: Soči napravio važan korak ka duelu sa crno-belima!

OBAVEZNO POGLEDAJTE: Ilija Stolica – Problem je što srpski fudbal želi instant rezultat! | Sport Fokus Meridian EP13