Fudbaleri Partizana su na JNA pobedili ekipu Mačve rezultatom 2:0, u okviru 13. kola Superlige Srbije.

Golove na meču postigli su Bibras Natho iz pena i Lazar Marković.

Prvo poluvreme proteklo je u dominaciji fudbalera Partizana koji su bezuspešno opsedali gol Mačve.

Koliko su domaći fudbaleri bili dominantni govori i činjenica da ekipa iz Šapca nije uputila ni jedan udarac ka golu Nemanje Stevanovića.

Međutim, do kraja prvog dela igre rezultat se nije menjao, bio je onaj sa početka 0:0.

Praktično samo što je sudija dao znak za početak drugog poluvremena, tačnije u 47. minutu, došlo je do promene rezultata.

Gol je postigao Natho po ko zna koji put sa bele tačke za 1:0.

Nastavio je Partizan da diktira tempo i u 71. minutu Marković je pogodio za 2:0 na asistenciju Filipa Holendera.

Do kraja utakmice nije bilo promene rezultata.

STANOJEVIĆ U NEVERICI: Teška povreda Bajbeka, pitanje da li će na teren do kraja godine!

OBAVEZNO POGELDAJTE: Fudbalski kviz | EP 15 – Testiraj znanje! POGODI FUDBALERA