Košarkaši Partizana su kao gosti savladali ekipu FMP-a rezultatom 103:90, u okviru 3 kola ABA lige.

Košarkaši Partizana su kao gosti savladali ekipu FMP-a rezultatom 103:90, u okviru trećeg kola ABA lige.

Prve dve četvrtine su protekle u rezultatskoj klackalici i stalnim smenama u vođstvu.

U tom periodu igre ni jedna ekipa nije prelazila sedam poena razlike na svom kontu.

Usledio je treći, ključni, period igre u kome su gosti diktirali tempo igre i konstantno bili u vodstvu.

Taj period igre je završen rezultatom 77:66.

U odlučujućoj četvrtini košarkaši Partizana su samo povećavali razliku, a najveća je iznosila 18 poena razlike, odnosno 88:70.

Najefikasniji u pobedničkom sastavu bio je Kodi Mekintajer sa 23 poena i četiri asistencije. Pratili su ga Rade Zagorac sa 15, odnosno Markus Pejdž sa 14 postignutih poena.

Na drugoj strani bolji od ostalih bio je Nemanja Nenadić sa 26 poena.

BORAC POKAZAO ZUBE Ivanović ipak slomio Čačane!

OBAVEZNO POGLEDAJTE: PREDRAG MIJATOVIĆ – Priče iz kraja #08