Gocić nakon poraza: “Brutaliti” je prelomio meč, naša ogromna želja je prerasla u nervozu

1
Foto: Starsport

Italijanski Pro Reko osvojio je novu titulu Lige šampiona!

EKSKLUZIVNO: Preuzmi najveći bonus dobrodošlice od 4.000 RSD potpuno besplatno – registruj se na sajtu meridianbet.rs ili putem mobilne aplikacije

Izabranici Sandra Sukna savladali su ekipu Novog Beograda – 14:11 i tako po jedanaesti put uspeli da se okite trofejom prvaka Evrope.

Izjavu za novinare dao je nakon meča i Živko Gocić, strateg Novog Beograda:

“Ključni momenat utakmice je bilo isključenja igrača Pro Reka gde mi nismo uspeli da iskoristimo to i da damo gol sa igračem više. Ne želim da ulazim u analizu sudija, ali po pravilu kada jedna ekipa dobije taj “brutaliti” je posle mnogo povlašćenija. Eto, dobili su “brutaliti”, a već sledećeg napada su imali dva igrača više.

Potom se osvrnuo i na učinak svog tima.

“Probali smo da smirimo glave, ali Pro Reko je igrao sjajnu odbranu, mi smo mali srljali. Teško da finale može da se dobije kada primite 14 golova od ovakve ekipe. Moram da čestitam protivniku od srca, kao i mojim momcima. Videli ste i vi, momci su se borili i želeli, međutim, ta neka želja je prelazila i granicu, pa smo ulazili u nervozu. To je sve ljudska stvar. Pro Reko je bio bolji i to je realno stanje stvari”

BONUS VIDEO:

1 KOMENTAR

POSTAVI ODGOVOR

Molimo unesite komentar!
Molimo Vas ovde unesite svoje ime