SRBIJA U ČETVRTFINALU EVROPSKOG PRVENSTVA: Odbojkašice deklasirale Mađarsku – majstorska partija Tijane Bošković!

odbojka-srbija-evropsko-prvenstvo
Odbojkašice Srbije igraju polufinale sa Turskom (FOTO: Guliver Images)

Naše odbojkašice sigurno koračaju ka odbrani evropskog trona, a na tom putu stradala je reprezentacija Mađarske rezultatom 3:0 (25:20, 25:19, 25:17)

Srbija je dominantno osvojila prvi set predvođena sjajnom Tijanom Bošković rezultatom 25:20!

Pored Tijane istakla se i Mina Popović, te naš kapiten Maja Ognjenović.

U drugom setu viđena je ista priča kao u prvom, naše odbojkašice kontrolisale su igru i dobrom servom, pre svega Mine Popović, uspele da povedu sa 2:0 u setovima!

Rezultat u ovom setu je bio 25:19 u korist Srbije.

Odbojkašice su bile maestralne (FOTO: Starsport)

Impresivna je bila Tijana Bošković i na ovom meču, nakon dva odigrana seta osvojila je 15 poena!

Treći set protekao je u znaku naše reprezentacije. Kao i u prethodna dva seta, naše odbojkašice su držale konce u svojim rukama i rutinski meč privele kraju za konačnih 3:0 u setovima!

Poslednji set završen je rezultatom 25:17 u korist Srbije.

Najefikasnija u redovima naših odbojkašica bila je Tijana Bošković sa 19 poena, pratile su je Bjanka Buša sa 10, odnosno Mina Popović sa 9 osvojenih poena.

Naredni rival reprezentacije Srbije biće Francuska, sa kojom će odmeriti snage za dva dana u četvrtfinalu EP!

Da li mislite da naše heroine mogu do još jedne titule evropskog šampiona?

KOVAČ ODREDIO SPISAK PUTNIKA ZA EP: Naši odbojkaši spremni za odbranu titule!

OBAVEZNO POGLEDAJTE: Analiza evropskih fudbalskih takmičenja sa Nebojšom Todorovićem! | Meridian Sport Fokus Podkast EP19