KOVAČ BLISTA: Mislim da smo bili na dobrom nivou!

slobodan kovač-nezadovoljan-izjava
Kovač više nije seletor Srbije! (FOTO: Guliver images)

Selektor odbojkaške reprezentacije Srbije Slobodan Kovač nije krio zadovoljstvo nakon pobede svog tima u prvoj utakmici na Evropskom prvenstvu.

Naša selekcija je bila bolja od Belgije rezultatom 3:1, i tako na uspešan način otpočela odbranu titule!

Više od rezultata raduje igra koji su prikazali srpski odbojkaši, bez obzira na izgubljeni set, izgledali su dominantno i nijednog momenta nisu dozvolili protivniku da ih ozbiljno ugrozi.

Srbija je ovom pobedom ostvarila 11. pobedu u nizu na šampionatima Starog kontinenta.

Jedna dobra utakmica i početak Evropskog prvenstva. Belgija uvek igra dobru odbojku. Mislim da smo bili na dobrom nivou. Malo je ta pauza od šest minuta između dva seta… Ne kažem da nas je ohladila, ali nas je malo opustila. Oni su zaigrali malo bolje na servisu i posle toga smo ušli agresivno u četvrti set. Rezultat je odličan, odlična igra naše reprezentacije – izjavio je Slobodan Kovač nakon meča.

Naredni rival Srbije na Evropskom prvenstvu u Poljskoj biće Ukrajina.

Da li izabranici Slobodana Kovača mogu da ponove sjajan uspeh i po četvrti put postanu prvaci Evrope?

EFEKTNO, RUTINSKI, UBEDLJIVO! Odbojkaši Srbije lako sa Belgijom!

OBAVEZNO POGLEDAJTE: Analiza evropskih fudbalskih takmičenja sa Nebojšom Todorovićem! | Meridian Sport Fokus Podkast EP19