VREME JE DA SE NAVIJU ALARMI: Kompletan raspored srpskih sportista na Olimpijskim igrama!

olimpijske igre-medjunarodna-teniska-federacija-saopštenje
Novi skandal na Olimpijskim igrama! (FOTO: Guliver Images)

Konačno su tu! Olimpijske igre uskoro startuju, a Srbija “juri” mnogo medalja.

Ciljevi su jasni, prognoze su sjajne, a olimpijci obećavaju da će dati sve od sebe! Nije tajna da Srbija ima nekoliko favorita, ali vreme je da se pritisak i tenzija spuste i da se naši sportisti u miru takmiče.

Iz tog razloga, kao što znate, Meridian je rešio da nagradi svaku medalju sa po 100.000 dinara, a sav novac biće doniran u humanitarne svrhe.

A, sada vam donosimo kompletan raspored takmičenja naših sportista. Pa, krenimo redom.

PETAK, 23. JUL
VESLANJE
Jovana Arsić (singl), kvalifikacije 3.20
SUBOTA, 24. JUL
STRELJAŠTVO
Andrea Arsović i Sanja Vukašinović (vazdušna puška, 10m), kvalifikacije i finale, od 1.30 do 4.45
Damir Mikec (pištolj, 10m), kvalifikacije i finale, od 6.00 do 9.30
STONI TENIS
Zolt Peto i Dimitrije Levajac (singl), kvalifikacije, od 02.00 do 4.15; 1. kolo od 7.15 do 15.30
VESLANJE
Miloš Vasić i Martin Mačković, 3.20-3.50
TENIS
Novak Đoković, 1. kolo, ne pre 8.30; Miomir Kecmanović, 1. kolo, od 04.00 do 13.00
Nina Stojanović i Ivana Jorović, 1. kolo, od 04.00 do 13.00
Nina Stojanović/Aleksandra Krunić (dubl), 1. kolo, od 04.00 do 13.00
PLIVANJE
Anja Crevar (400m mešovito) 13.30
Čaba Silađi (100m prsno) 13.55
TEKVONDO
Tijana Bogdanović (do 49kg), uvodne borbe i finale, od 03.00 do 15.20
DŽUDO
Milica Nikolić (do 48kg), od 04.00 do 12.40
BASKET 3×3
Srbija – Kina 05.00, Srbija – Holandija 08.25

olimpijske igre-olimpijski komitet srbije-konferencija
Olimpijci su spremni (FOTO: OKS)


NEDELJA, 25. JUL

VESLANJE
Jovana Arsić (singl), polufinale i finale (potencijalno), 02.20-02.40
Miloš Vasić i Martin Mačković, (repasaž, ako treba), 02.40-02.50
TENIS
Novak Đoković, Miomir Kecmanović, 1. kolo, od 04.00 do 13.00
Nina Stojanović i Ivana Jorović, 1. kolo, od 04.00 do 13.00
Nina Stojanović/Aleksandra Krunić (dubl), 1. kolo, od 04.00 do 13.00
PLIVANJE
Čaba Silađi (100m prsno), polufinale (potencijalno), od 04.30 do 04.45
Velimir Stjepanović (200m slobodno), kvalifikacije, 12.22
Muška štafeta (4x100m slobodno), kvalifikacije, 14.10
Anja Crevar (400m mešovito), finale (potencijalno), od 04.10 do 05.05
STONI TENIS
Zolt Peto i Dimitrije Levajac (singl), 2. runda, od 07.00 do 10.45
ODBOJKAŠICE
Srbija – Dominikana, 1. kolo, 07.20
VATERPOLO
Srbija – Španija, 1. kolo, 11.20
STRELJAŠTVO
Zorana Arunović (10m pištolj), kvalifikacije i finale, od 02.00 do 05.15
Jasmina Milovanović, (10m pištolj), kvalifikacije i finale, od 02.00 do 05.15
Milutin Stefanović (10m puška), kvalifikacije i finale, od 06.00 do 09.30
Milenko Sebić (10m puška), kvalifikacije i finale, od 06.00 do 09.30
BASKET 3×3
Srbija – Poljska 07.00, Srbija – Belgija 08.25
BOKS
Nina Radovanović (48-51kg), od 04.00 do 13.20
PONEDELJAK, 26. JUL
VESLANJE
Jovana Arsić (singl skul), četvrtfinale 02.00-02.40
PLIVANJE
Velimir Stjepanović (200m slobodno), polufinale (potencijalno), 03.35-03.50
Čaba Silađi (100m prsno), finale (potencijalno), 04.10-04.55
Anja Crevar (200m mešovito), kvalifikacije, od 12.00 do 14.30
Muška štafeta (4x100m slobodno), finale (potencijalno), 05.05-05.40
TENIS
Novak Đoković, Miomir Kecmanović, 2. kolo, od 04.00 do 13.00
Nina Stojanović i Ivana Jorović, 2. kolo, od 04.00 do 13.00
Nina Stojanović/Aleksandra Krunić (dubl), 2. kolo, od 04.00 do 13.00
KOŠARKAŠICE
Srbija – Kanada, 1. kolo, 10.20
STONI TENIS
Zolt Peto i Dimitrije Levajac (singl), 2. i 3. runda, od 03.00 do 10.30
DŽUDO
Marica Perišić (do 57kg), od 04.00 do 12.40
BASKET 3×3
Srbija – Japan 07.00, Srbija – Letonija 08.25

novak đoković-olimpijske igre
Đoković je glavna zvezda u Tokiju! (FOTO: Guliver Images)


UTORAK, 27. JUL
VESLANJE
Jovana Arsić (singl skul), polufinale (potencijalno), 01.50-02.10
Miloš Vasić i Martin Mačković, polufinale (potencijalno), 03.30-03.50
TENIS
Novak Đoković, Miomir Kecmanović, 2. kolo, od 04.00 do 13.00
Nina Stojanović i Ivana Jorović, 3. kolo, od 04.00 do 13.00
Nina Stojanović/Aleksandra Krunić (dubl), 2. kolo/četvrtfinale, od 04.00 do 13.00
PLIVANJE
Anja Crevar (200m mešovito), polufinale (potencijalno), 04.58-05.12
Andrej Barna (100m slobodno), kvalifikacije, 12.02
Vuk Čelić (800m slobodno), kvalifikacije, 13.37
VATERPOLO
Srbija – Kazahstan, 07.00
ODBOJKAŠICE
Srbija – Japan, 07.20
STRELJAŠTVO
Arunović/Mikec (10m pištolj miks), kvalifikacije i finale, od 02.00 do 05.15
Arsović/Sebić (10m puška miks), kvalifikacije i finale, od 06.15 do 09.30
Vukašinović/Stefanović (10m puška miks), kvalifikacije i finale, od 06.15 do 09.30
STONI TENIS
Zolt Peto i Dimitrije Levajac (singl), 3. runda i osmina finala, od 03.00 do 15.30
TEKVONDO
Milica Mandić (do 67kg), od 03.00 do 15.20
DŽUDO
Anja Obradović (do 63kg), od 04.00 do 12.40
BASKET 3×3
Srbija – Rusija, 11.00; četvrtfinale od 14.00 do 15.20
SREDA, 28. JUL

PLIVANJE
Andrej Barna (100m slobodno), polufinale (potencijalno), 03.30-03.41
Anja Crevar (200m mešovito), finale (potencijalno), 04.46-05.26
VESLANJE
Jovana Arsić (singl skul), polufinale (potencijalno), 03.55-04.20
TENIS
Novak Đoković, Miomir Kecmanović, 3. kolo, od 04.00 do 13.00
Nina Stojanović i Ivana Jorović, četvrtfinale, od 04.00 do 13.00
Nina Stojanović/Aleksandra Krunić (dubl), četvrtfinale, od 04.00 do 13.00
Đoković/Stojanović (miks dubl), četvrtfinale, od 04.00 do 13.00
DŽUDO
Nemanja Majdov (do 90kg), od 04.00 do 12.50
STONI TENIS
Zolt Peto i Dimitrije Levajac (singl), četvrtfinale (potencijalno), od 03.00 do 15.00
BASKET 3×3
Polufinale, 3. mesto i finale, od 10.30 do 15.25


ČETVRTAK, 29. JUL

STRELJAŠTVO
Zorana Arunović (25m pištolj), od 02.00 do 05.45
Jasmina Milovanović (25m pištolj), od 02.00 do 05.45
TENIS
Novak Đoković, Miomir Kecmanović, četvrtfinale, od 04.00 do 13.00
Nina Stojanović i Ivana Jorović, polufinale, od 04.00 do 13.00
Nina Stojanović/Aleksandra Krunić (dubl), polufinale, od 04.00 do 13.00
Đoković/Stojanović (miks dubl), četvrtfinale, od 04.00 do 13.00
ODBOJKAŠICE
Srbija – Kenija 07.20
STONI TENIS
Zolt Peto i Dimitrije Levajac (singl), polufinale (potencijalno), od 08.00 do 10.00
KOŠARKAŠICE
Srbija – Španija 10.20
VATERPOLO
Srbija – Australija 12.50
VESLANJE
Jovana Arsić (singl skul), finale (potencijalno), od 01.40 do 04.40
Miloš Vasić i Martin Mačković, finale (potencijalno), 02.15-02.45
PLIVANJE
Vuk Čelić (800m slobodno), finale (potencijalno), od 03.30 do 04.30
Andrej Barna (100m slobodno), finale (potencijalno), od 04.35 do 06.00
DŽUDO
Aleksandar Kukolj (do 100kg), od 04.00 do 12.50
BOKS
Nina Radovanović (48-51kg), od 06.05 do 13.10
PETAK, 30. JUL

TENIS
Novak Đoković, Miomir Kecmanović, polufinale, od 05.00 do 13.00
Đoković/Stojanović (miks dubl), polufinale, od 05.00 do 13.00
VESLANJE
Jovana Arsić (singl skul), finale (potencijalno), od 01.45 do 03.05
STRELJAŠTVO
Zorana Arunović (25m pištolj), brza paljba finale, od 02.00 do 08.00
Jasmina Milovanović (25m pištolj), brza paljba finale, od 02.00 do 08.00
PLIVANJE
Andrej Barna (50m slobodno), kvalifikacije, od 12.00 do 14.30
STONI TENIS
Zolt Peto i Dimitrije Levajac (singl), za 3. mesto i finale (potencijalno), od 13.00 do 15.00

ivana španović-olimpijske igre
Od Ivane Španović očekujemo medalju (FOTO: Guliver Image)


SUBOTA, 31. JUL
PLIVANJE
Andrej Barna (50m slobodno), polufinale (potencijalno), 04.11-04.22
TENIS
Novak Đoković, Miomir Kecmanović, za 3. mesto (potencijalno), od 05.00 do 13.00
Nina Stojanović i Ivana Jorović, za 3. mesto i finale (potencijalno), od 05.00 do 13.00
Nina Stojanović/Aleksandra Krunić (dubl), za 3. mesto (potencijalno), od 05.00 do 13.00
Đoković/Stojanović (miks dubl), za 3. mesto (potencijalno), od 05.00 do 13.00
VATERPOLO
Srbija – Hrvatska 08.30
ODBOJKAŠICE
Srbija – Brazil 09.25
ATLETIKA
Dragana Tomašević (disk), kvalifikacije, od 02.30 do 04.50
STRELJAŠTVO
Andrea Arsović (50m trostav), od 05.00 do 10.10
Sanja Vukašinović (50m trostav), od 05.00 do 10.10
NEDELJA, 1. AVGUSTATLETIKA
Ivana Španović (skok udalj), kvalifikacije, od 02.50 do 04.00
PLIVANJE
Andrej Barna (50m slobodno), finale (potencijalno), od 03.30 do 04.15
TENIS
Novak Đoković, Miomir Kecmanović, finale (potencijalno), od 05.00 do 13.00
Nina Stojanović i Ivana Jorović, za 3. mesto i finale (potencijalno), od 05.00 do 13.00
Nina Stojanović/Aleksandra Krunić (dubl), finale (potencijalno), od 05.00 do 13.00
Đoković/Stojanović (miks dubl), finale (potencijalno), od 05.00 do 13.00
KOŠARKAŠICE
Srbija – Južna Koreja 14.00
BOKS
Nina Radovanović (48-51kg), četvrtfinale (potencijalno) od 04.00 do 10.30
STONI TENIS
Jevtović/Levajac/Peto od 03.00 do 15.30
PONEDELJAK, 2. AVGUST

ODBOJKAŠICE
Srbija – Južna Koreja 02.00
VATERPOLO
Srbija – Crna Gora 07.00
ATLETIKA
Dragana Tomašević (disk), finale (potencijalno), od 13.00 do 14.10
KAJAK
Milica Novaković (K1 200m), kvalifikacije i četvrtfinale, od 02.30 do 05.10
Bojan Zdjelar (K1 1.000m), kvalifikacije i četvrtfinale, od 03.20 do 05.40
STONI TENIS
Jevtović/Levajac/Peto, četvrtfinale (potencijalno) od 03.00 do 15.30
STRELJAŠTVO
Milutin Stefanović (50m puška trostav), finale (potencijalno), od 04.30 do 11.00
Milenko Sebić (50m puška trostav), finale (potencijalno), od 04.30 do 11.00
RVANJE
Mihail Kadžaja (grčko-rimski do 97kg), osmina finala, četvrtfinale i polufinale, od 04.30 do 11.55
UTORAK, 3. AVGUST

olimpijske igre-otvranje
Olimpijske igre su startovale (FOTO: Guliver Images)

ATLETIKA
Dragana Tomašević (disk), dodelja medalja (potencijalno), 03.30-03.40
Marija Vučenović (koplje), kvalifikacije, od 02.20 do 04.50
Ivana Španović (skok udalj), finale (potencijalno), od 03.50 do 12.10
Armin Sinančević (kugla), kvalifikacije, od 12.15 do 14.30
Asmir Kolašinac (kugla), kvalifikacije, od 12.15 do 14.30
KAJAK
Milica Novaković (K1 200m), polufinale i finale (potencijalno), od 02.30 do 05.15
Bojan Zdjelar (K1 1.000m), polufinale i finale (potencijalno), od 03.00 do 06.05
STONI TENIS
Jevtović/Levajac/Peto, četvrtfinale (potencijalno) od 03.00 do 10.30
RVANJE
Mihail Kadžaja (grčko-rimski do 97kg), repasaž, za bronzu, finale (potencijalno), od 04.00 do 14.45
Mate Nemeš (grčko-rimski do 67kg), osmina finala, četvrtfinale i polufinale, od 04.30 do 11.35
Zurab Datunašvili (grčko-rimski do 87kg), osmina finala, četvrtfinale i polufinale, od 04.30 do 11.55
SREDA, 4. AVGUST
KAJAK
Strahinja Stefanović (K1 200m), kvalifikacije i četvrtfinale, od 02.30 do 04.55
Bojan Zdjelar (K1 200m), kvalifikacije i četvrtfinale, od 02.30 do 04.55
Milica Novaković (K1 500m), kvalifikacije i četvrtfinale, od 02.15 do 04.25
ODBOJKAŠICE Srbija, četvrtfinale (potencijalno), od 02.00 do 16.30
KOŠARKAŠICE Srbija, četvrtfinale (potencijalno), od 03.00 do 16.00
RVANJE
Zurab Datunašvili (grčko-rimski do 87kg), repasaž, za bronzu, finale (potencijalno), od 04.00 do 14.45
Mate Nemeš (grčko-rimski do 67kg), repasaž, za bronzu, finale (potencijalno), od 04.00 do 13.45
Stevan Andrija Micić (slobodno do 57kg), osmina finala, četvrtfinale i polufinale, od 04.30 do 11.35
VATERPOLO
Srbija četvrtfinale (potencijalno), od 07.00 do 14.10
BOKS
Nina Radovanović (48-51kg), polufinale (potencijalno) od 07.00 do 07.30
STONI TENIS
Jevtović/Levajac/Peto, polufinale (potencijalno) od 07.30 do 15.30
ČETVRTAK, 5. AVGUST
KAJAK
Strahinja Stefanović (K1 200m), polufinale i finale (potencijalno), od 02.30 do 05.05
Bojan Zdjelar (K1 200m), polufinale i finale (potencijalno), od 02.30 do 05.05
Milica Novaković (K1 500m), polufinale i finale (potencijalno), od 02.55 do 05.55
RVANJE
Stevan Andrija Micić (slobodno do 57kg), repasaž, za bronzu, finale (potencijalno), od 04.00 do 13.55
ATLETIKA
Armin Sinančević (kugla), finale (potencijalno), od 04.05 do 12.10
Asmir Kolašinac (kugla), finale (potencijalno), od 04.05 do 12.10
PETAK, 6. AVGUST
ATLETIKA
Marija Vučenović (koplje), finale (potencijalno), od 13.50 do 15.10
STONI TENIS
Jevtović/Levajac/Peto, finale (potencijalno) od 04.00 do 15.40
KARATE
Jovana Preković (do 61kg), od 05.20 do 14.30
ODBOJKAŠICE Srbija, polufinale (potencijalno), od 06.00 do 16.30
KOŠARKAŠICE Srbija, polufinale (potencijalno), od 06.40 do 15.00
VATERPOLO Srbija 5-8. mesta i polufinale (potencijalno), od 07.00 do 14.10
SUBOTA, 7. AVGUST
ATLETIKA
Marija Vučenović (koplje), dodela medalja (potencijalno), 13.25-13.35
BOKS
Nina Radovanović (48-51kg), finale (potencijalno) od 07.15 do 08.15
KOŠARKAŠICE Srbija, za 3.mesto (potencijalno), 09.00
NEDELJA, 8. AVGUST
ODBOJKAŠICE Srbija, za 3. mesto ili finale (potencijalno), 02.00 ili 06.30
VATERPOLO Srbija 5-8. mesta (02.30 ili 04.00), za 3. mesto (06.40) ili finale 09.30 (potencijalno)
KOŠARKAŠICE Srbija, finale (potencijalno), 04.30

VATERPOLO – ZEMLJA BEZ MORA KOJA DOMINIRA U VODI: Srbija ide da odbrani zlato u Tokiju!

OBAVEZNO POGLEDAJTE: Poklanjamo 100.000 dinara | Meridian

 

10 KOMENTARA

POSTAVI ODGOVOR

Molimo unesite komentar!
Molimo Vas ovde unesite svoje ime