REMI U ENGLESKOJ, KADIZ I STRAZBUR SLAVILI: Njukasl i Lids odigrali nerešeno!

premijer-liga-njukasl-koronavirus
Njukasl ima najviše ambicije! (FOTO: Guliver Images)

Uzbudljivo je bilo na terenima širom Evrope, a na programu su bile po jedna iz svake od “liga petice”.

Fudbaleri Kadiza ostvarili su prvi trijumf u sezoni, pobedom nad Seltom Vigo u gostima rezultatom 2:1.

Preuzmi Meridian sport aplikaciju i odmah dobijaš neverovatan i potpuno besplatan bonus od 2.500 RSD za klađenje!

Kadiz se nakon dva postignuta pogotka u prvom poluvremenu, branio čitavo drugo poluvreme.

Selta je imala terensku inicijativu tokom drugog perioda, ali uspeli da upišu samo jedan pogodak.

Strazbur je na svom terenu savladao Metz rezultatom 3:0. Najzaslužniji za trijumf domaćina bio je Habib Dialo, koji je upisao dva pogotka na meču.

U Njukaslu je viđen remi između istoimene ekipe i Lidsa. Prvo poluvreme obeležio je fantastičan tempo utakmice, kada su obe ekipe postigle po gol.

Njukasl još uvek nije zabeležio trijumf u ovoj sezoni Premijer lige. Narednu priliku za prvu pobedu imaće sledećeg vikenda na gostovanju Votfordu.

TRIJUMFI HERTE I TORINA: Đuričić odigrao 87. minuta za Sasuolo!

OBAVEZNO POGLEDAJTE: Aleksa Avramović: Kod Obradovića se greške ne prave dva puta! | S01EP22