Napoli se mučio – Mihina Bolonja hrabro izgubila i to u gostima

gatuzo-mihajlovic-napoli-bolonja-serija a
Napoli osvojio bodove protiv Bolonje (Foto: Guliver images)

Odličan otpor, ali ne više od toga je Bolonja Siniše Mihajlovića pružila na gostovanju Napoliju u 26. kolu Serije A.

Ipak, mlađi kolega sa klupe Napolija, Đenaro Gatuzo, radovao se pobedi od 3:1.

Lorenco Insinje, najbolji strelac ekipe iz Napulja je doneo prednost svojoj ekipi na stadionu Dijego Armando Maradona.

Italijan je u osmom minutu utakmice precizno šutirao sa distance, nakon sjajne asistencije Zjelinskog.

U nastavku, tačnije u 65. minutu, Osimen je povisio na 2:0, ponovo nakon asistencije Zjelinskog.

Sorijano je smanjio na 2:1 u 73, da bi samo tri minuta kasnije Insinje postigao i drugi gol na utakmici i tako potvrdio pobedu svoje ekipe.

Nešto ranije, Sampdorija je u Đenovi u 96. minutu ispustila pobedu protiv Kaljarija.

Utakmica je završena rezultatom 2:2.

Na poluvremenu su gosti imali prednost do koje su stigli golom Žoaa Pedra u 11. minutu.

Sampdorija je u 78. minutu stigla do izjednačenja, a zatim u 80. i do potpunog preokreta preko Berezinskog i Gabijadinija.

Međutim, u 96. minutu, Rađa Najngolan je postavio konačan rezultat udarcem sa distance.

Lalatović surov: Ja sam najbolji, možda sada proradi inat!

Obavezno pogledajte: JEL TE BOLELO CEPIVO? | Fudbalski kutak: Udarac iz ugla #45