NA JEDNOM MESTU Zvezdin raspored u Evroligi – pakleni oktobar

Crvena zvezda će donirati poklone od prodaje karata za Evroligu (FOTO: Srdjan Stevanovic/Starsport)

Čelnici Evrolige objavili su raspored utakmica za predstojeću sezonu, a Crvena zvezda kreće gostovanjem Panatinaikosu u OAKA areni.

Srpski i ABA šampion prvi meč kod kuće po povratku u Evroligu odigraće sa Fenerbahčom.

I na prvi pogled jasno je da crveno-bele košarkaše čeka pakleni oktobar.

Poznato je da postoje i vezana kola, a biće sedam takvih sa po dve utakmice u toku jedne nedelje.

Zvezda će takvu situaciju imati najpre sa vicešampionom Efesom u 5. kolu u Istanbulu, a već dva dana kasnije igraće sa Himkijem u Areni.

Pre puta u Istanbul gostovaće Makabiju i dočekati moćnu Barselonu, pa sa pomenutih šest mečeva kompletira jako težak raspored na startu Evrolige.

Takmičenje počinje 4. oktobra i ligaški deo od 34 kola završava se 10. aprila 2020. godine. Prvi put ove sezone učestvuje 18 timova.

Crvena zvezda mts o svim tehničkim detaljima, eventualnim izmenama i dopunama kalendara takmičenja i mestima odigravanja mečeva, oglasiće se u narednom periodu.

MERIDIAN SELEKTOR – SKRATI SPISAK Izaberi idealnih 12 i osvoji vredne nagrade

KOMPLETAN RASPORED:
1. kolo (4. oktobar): Panatinaikos – Crvena zvezda
2. kolo (10. oktobar): Crvena zvezda – Fenerbahče
3. kolo (17. oktobar): Makabi – Crvena zvezda
4. kolo (25. oktobar): Crvena zvezda – Barselona
5. kolo (29. oktobar): Efes – Crvena zvezda
6. kolo (31. oktobar): Crvena zvezda – Himki
7. kolo (7. novembar): Crvena zvezda – Real Madrid
8. kolo (15. novembar): Crvena zvezda – ASVEL
9. kolo (19. novembar): Alba – Crvena zvezda
10. kolo (21. novembar) Žalgiris – Crvena zvezda
11. kolo (28. novembar): Crvena zvezda – Valensija
12. kolo (5. decembar): Armani – Crvena zvezda
13. kolo (12. decembar): Crvena zvezda – Baskonija
14. kolo (18. decembar): CSKA Moskva – Crvena zvezda
15. kolo (20. decembar): Crvena zvezda – Olimpijakos
16. kolo (27. decembar): Zenit – Crvena zvezda
17. kolo (2. januar): Crvena zvezda – Bajern Minhen

18. kolo (10. januar): ASVEL – Crvena zvezda
19. kolo (15. januar): Crvena zvezda – Žalgiris
20. kolo (17. januar): Crvena zvezda – Alba
21. kolo (23. januar): Barselona – Crvena zvezda
22. kolo (31. januar): Crvena zvezda – Efes
23. kolo (5. februar): Crvena zvezda – Panatinaikos
24. kolo (7. februar): Himki – Crvena zvezda
25. kolo (21. februar): Crvena zvezda – CSKA Moskva
26. kolo (27. februar): Baskonija – Crvena zvezda
27. kolo (4. mart): Fenerbahče – Crvena zvezda
28. kolo (6. mart): Crvena zvezda – Makabi
29. kolo (12. mart): Real Madrid – Crvena zvezda
30. kolo (20. mart): Crvena zvezda – Armani
31. kolo (24. mart): Olimpijakos – Crvena zvezda
32. kolo (27. mart): Crvena zvezda – Zenit
33. kolo (3. april): Bajern Minhen – Crvena zvezda
34. kolo (10. april): Valensija – Crvena zvezda

OBAVEZNO POGLEDAJTE: Košarkaška reprezentacija Srbije: Okupljanje pred Svetsko prvenstvo, očekivanja Gudurića i Micića

POSTAVI ODGOVOR

Molimo unesite komentar!
Molimo Vas ovde unesite svoje ime