Možda je danas idealan trenutak da Loris Karijus završi karijeru? (VIDEO)

Loris Karijus raskinuo ugovor sa Bešiktašem (FOTO: Nathan Stirk/Getty Images)

Ovaj čovek je neverovatan. Novi problemi, novi kiksevi, nova razočarenja navijača Bešiktaša. Možda bi stvarno Loris Karijus trebalo da razmisli o prekidu karijere. Sa ovakvim odbranama, šanse da se vrati na gol nekog velikog kluba su minimalne.

Ekipa Bešiktaša je sinoć igrala protiv Sarpsborga, najslabijeg tima u grupi. Već u šestom minutu na semaforu je pisalo 2:0 i to je značilo ogromne probleme za turski klub. U tim trenucima su bili na poslednjoj poziciji u grupi i sa malim šansama za plasman dalje.

JOŠ JEDNA VEOMA ZANIMLJIVA SEZONA U TURSKOJ!

Bešiktaš je uspeo da preokrene. Sarpsborg se uspavao nakon brze prednosti pa je dopustio čak tri gola u nastavku meča. Džermejn Lens je pogodio u 62. minutu nakon asistencije Ljajića, Vagner Lav je bio strelac četiri minuta kasnije a Lens je postavio konačan rezultat u 90. minutu.

Ovim golovima su prethodila dva pogotka domaće ekipe i oba idu na dušu golmana Liverpula koji je pozajmljen u Tursku. Ako ovako bude branio, ne samo da se neće vratiti na gol Liverpula, već su mu i u Bešiktašu dani odbrojani.

Već smo pisali o njegovim kiksevima i o tome koliko je Bešiktaš nezadovoljan pozajmicom. Iako su se dogovorili o dvogodišnjoj saradnji, planiraju da ga već u januaru vrate u Englesku. Onih preostalih 18 meseci im nije potreban.

ZA VIKEND VELIKI DERBI PROTIV GALATASARAJA!

Veliki problem za Bešiktaš predstavlja i to što njihovi vatreni navijači ostavljaju svakakve komentare golmanu. Čovek koji je već imao problem sa fanovima, zbog odbrana u finalu Lige šampiona, ponovo je na meti kritika. Ali, to zvuči mnogo ozbiljnije kada prete Turci.

Loris Karijus je bio krivac za oba gola koja je primio Bešiktaš sinoć. U ovoj trećoj situaciji nemamo pojma šta je pokušao i kako je to trebalo da izgleda. Njegova je sreća što ta lopta nije išla u okvir gola, inače bi meč bio gotov mnogo ranije.

Ekipa Bešiktaša je nakon preokreta stigla do sedmog boda u grupi i nalazi se na drugom mestu. Bod više od njih ima Genk, koji će u poslednjem kolu igrati protiv Sarpsborga. Bešiktaš će dočekati Malme u meču koji odlučuje o drugoj poziciji, jer Šveđani imaju samo bod manje.